Angle down Atgal

Jaunimo reikalų taryba sulaukė mero padėkos

Balandžio 23 d. Utenos rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas, savivaldybės meras Alvydas Katinas savivaldybės administracijoje susitiko su jaunimo reikalų tarybos atstovais. Meras padėkojo jaunimo reikalų tarybai, ypač jaunimo atstovams, už ketverių metų darbą. Susitikimo metu kalbėta apie jaunimo veiklos perspektyvas, lūkesčius, naujų iniciatyvų poreikį garsinant miesto vardą, akcentuota, kad jaunimo įsitraukimas į aktyvią veiklą tapo svariu indėliu vykdant jaunimo politikos plėtrą Utenos rajone.

Jaunimo taryba sudaroma Utenos rajono savivaldybės tarybos kadencijai. Jaunimo reikalų taryba yra visuomeninė patariamoji institucija, lygybės principu sudaroma iš 12-os Utenos rajono savivaldybės administracijos ir Utenos rajono savivaldybės tarybos atstovų bei Utenos rajono savivaldybės teritorijoje veikiančių savivaldybės jaunimo organizacijų tarybos deleguotų atstovų.

Susitikimo metu A. Katinas įteikė mero padėkas jaunimo atstovams už aktyvią ir nuoseklią veiklą, įdėtas pastangas ir pasiektus rezultatus dalyvaujant jaunimo reikalų tarybos veikloje. Padėkos įteiktos Pauliui Čyvui, Dovilei Bikelytei, Jurgitai Markūnaitei, Rūtai Pučaitei, Edgarui Grušeckui ir Kasparui Mociūnui.

„Viliuosi, kad naujai išrinkti jaunimo tarybos nariai tęs pradėtus darbus ir iniciatyvas, – sakė jaunimo reikalų tarybos sekretorė Justė Rudokienė. – Jau turime patvirtintą 2019 metų jaunimo reikalų tarybos veiklos planą, nauji nuostatai bus tvirtinami artimiausiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje."

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite