Angle down Atgal

Jaunieji praktikantai mokėsi, domėjosi, diskutavo, bendravo

Birželio 6 dieną Utenos rajono savivaldybės administracijoje įvyko tradicinis moksleivius džiuginantis renginys „Jaunimas savivaldybėje“.

Šį renginį, kaip ir kiekvienais metais, inicijavo Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“. Renginio atidarymo metu gimnazistus sveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, sakydamas, kad jaunimo praktika savivaldybėje – ta patirtis, kuri bus labai naudinga ateityje, nes mokiniai praktikos metu pamato daugiau, nei galima pamatyti socialinėje erdvėje ar internete. Sveikinimo žodį taip pat tarė mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, pabrėždamas, kad tie, kurie šiandien susirinko, galbūt kažkada užims dabartinių Utenos rajono savivaldybės vadovų vietas, todėl skatino mokinius būti aktyviais ir smalsiais.

Jaunimo praktiką savivaldybėje atliko mokiniai nuo 14 iki 18 m. amžiaus. Jie – Utenos rajono progimnazijų ir gimnazijų mokiniai.

Jaunuoliams neprailgo ši praktikos diena, jie susipažino su darbo savivaldybėje principais, jaunimo klausimų sprendimo būdais, bendravo su skyrių vedėjais ir specialistais, įgavo darbo patirties, sužinojo daug naudingos bei įdomios informacijos. Kiekvienas pasirinko sau naudingą ir įdomų administracijos skyrių, visiems moksleiviams buvo paskirti praktikos vadovai, kurie padėjo susipažinti su įgyvendinamais darbais bei atsirandančiais iššūkiais. Meras Alvydas Katinas pasirinko neįprastą, bet bene patį įdomiausią praktikos būdą: su dviem jaunaisiais praktikantais, pasiėmęs draugėn Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vyr. specialistą Vytautą Leiką bei du minėtame skyriuje praktiką pasirinkusius atlikti jaunuolius, išvyko pasižvalgyti po miestą. Visi keturi praktikantai turėjo puikią progą iš paties mero lūpų išgirsti, kokios naujovės laukia miesto, bei betarpiškai pabendrauti su savivaldybės vadovu.

Po praktikos vyko paskaita apie jaunimo įsitraukimą į savivaldos procesus. Paskaitoje ne vienam akys spindėjo susidomėjimu. Pabaigoje visi moksleiviai gavo dokumentą, kuris įrodo jų naujai įgautą darbinę patirtį ir iš savivaldybės išžingsniavo su šypsena.

Už nuotraukas dėkojame viešųjų ryšių praktiką savivaldybėje atlikti pasirinkusiai šauniajai Aistei Kairytei. Kaip visada – nuotraukų autorius liko už kadro.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite