Angle down Atgal

Jau rytoj prasideda Šiaulių knygų mugė 2021

Šį savaitgalį, lapkričio 19–21 dienomis, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks vienas laukiamiausių metų renginių – Šiaulių knygų mugė.

Šiais metais vyksianti Šiaulių knygų mugė ypatinga tuo, kad joje bus didelė kultūrinių ir edukacinių renginių įvairovė. Mugėje įdomios veiklos ras knygų mylėtojai, pedagogai, moksleiviai, studentai, tėvai, senjorai ir patys mažiausieji vaikai.

Siekiant praturtinti moksleivių žinias, suteikti naujų patirčių, pakeisti mokymosi aplinką penktadienį organizuojamos įvairios edukacijos mokiniams, kurias ves MO muziejaus, Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų, „Family Lab Academy“, „Vinetu kaimo“ ir kitų organizacijų edukatoriai.

Šeštadienį 11.00 val. vyks Šiaulių knygų mugės atidarymas, kuriame koncertuos Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras (vadovas – Zigmas Drakšas), vyks Gražiausios 2019–2020 m. Šiaulių ir Telšių apskričių knygos konkurso laureatų apdovanojimai, sveikinimo kalbas sakys garbūs miesto svečiai.

Šeštadienį knygų mugėje savo knygas pristatys ir skaitytojus į pokalbius kvies Sigitas Parulskis, Donaldas Kajokas, Akvilė Kavaliauskaitė, Gintaras Grajauskas, Lina Simutytė, Tomas Vaiseta, Norbertas Černiauskas ir kiti. Vakarop lankytojams gerą nuotaiką skleis Šiuolaikinės intelektualios klounados teatras su muzikiniu spektakliu „Gatvės muzikos kova: Rock vs Rock‘n‘Roll“. Šeštadienį naujai išleistomis knygomis prekiaus ir leidyklos.

Negalintys atvykti, bet norintys stebėti knygų pristatymus, šeštadienį turės galimybę žiūrėti renginių tiesiogines transliacijas bibliotekos „Facebook“ arba „Youtube“ paskyrose.

Sekmadienį įvairūs užsiėmimai, edukacijos ir seminarai bus orientuoti į šeimas, tėvus, mažus vaikus, paauglius. Šokio teatras „Dansema“ kvies į interaktyvų spektaklį „Spalvoti žaidimai“, skirtą kūdikiams ir vaikams iki 3-ejų metų. Edukacinius užsiėmimus ir kūrybines dirbtuves šeimoms ves rašytojas Paulius Juodišius, menininkė Jolita Puleikytė, „Įdėjų pašto“ įkūrėja Asta Jasiulionienė.

Tėvai, dalyvausiantys Šiaulių knygų mugės seminaruose, galės iš anksto užregistruoti ir savo vaikus atvesti į trumpalaikės vaikų priežiūros ir edukacijos centrą „Kibi ribi“. Vaikų užimtumu ir saugumu pasirūpins draugiški ir atsakingi bibliotekos darbuotojai.

Į penktadienio ir sekmadienio renginius reikia registruotis iš anksto, o šeštadienį bus galima registruotis prieš renginius bibliotekoje.

Garantuojame, kad kiekvienas, įtrauktas Šiaulių knygų mugės kultūros gūsių, čia atras įdomių užsiėmimų, pasisems naujų žinių, įgis naujų patirčių ir turiningai praleis savaitgalį.

Visą renginių programą, registracijos formas ir daugiau informacijos apie Šiaulių knygų mugę rasite svetainėje www.siauliuknygumuge.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite