Angle down Atgal

Janoniečiai kviečiami įteikti dovaną gimnazijai – prisiminimus

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija spalį minės ypatingą sukaktį – 170 metų jubiliejų. Įprasminti šią progą gali kiekvienas gimnazijos bendruomenės narys – tiek besimokantis, dirbantis, tiek gimnaziją prisiminimuose besinešiojantis. Visi janoniečiai kviečiami savo istorijomis prisidėti prie specialių šventinių leidinių rengimo.

2021-ųjų spalis vienai seniausių miesto švietimo įstaigų bus šventinis. Gimnazija švęs 170 metų jubiliejų. Per tą laiką ji išugdė daugybę jaunų žmonių, joje dirbo daugybė mokytojų. O dabar kiekvienas iš jų gali prisidėti ir pasveikinti savo mokyklą su gimtadieniu.

Juliaus Janonio gimnazijos direktorius Rimas Budraitis kreipiasi į visus įstaigos bendruomenės narius, ragindamas pasidalyti atmintyje likusiais prisiminimais.

„Kreipiuosi į visus janoniečius – esamus ir buvusius, senjorus ir dirbančius. Mūsų bendri antrieji namai – gimnazija – šiais metais spalio mėnesį paminės 170 metų sukaktį. Turime planų išleisti keletą leidinukų – kūrybos, informacinių, mokytojų ir mokinių prisiminimų apie savo mokyklą. Todėl labai prašome mokytojų ir mokinių, buvusių ir esamų, parašyti prisiminimų apie mokyklą. Viskas mums bus vertinga. Tai pateks į mūsų suplanuotą leidinį, muziejų, gimnazijos laikraštį. Ir, žinoma, taps vertybe mums ir būsimiems mokiniams ir mokytojams. Jūs, kaip ir mes visi, esate šios gimnazijos istorijos dalis. Bet istorija liks tik tuomet, kai ją užrašysime. Todėl prisiminimai bus puiki dovana jubiliejui“, – kviečia jis.

Prisiminimus galima siųsti paštu (Tilžės g. 137, LT 76348, Šiauliai) arba atnešti į gimnazijos raštinę. Taip pat galima siųsti el. paštu gedminiene.daiva@gmail.com skyriaus vedėjai Daivai Gedminienei. Janoniečių prašoma savo laiškus siųsti iki kovo pabaigos.

Prašoma parašyti:

– vardą, pavardę;

– kuo dirbote mokykloje ir kada arba kada mokėtės mokykloje;

– koks mokyklinis įvykis labiausiai įstrigo;

– ką dar norėtumėte parašyti.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite