Angle down Atgal

Janoniečiai grįžo pasipuošę DofE ženkleliais

Rugsėjo 23 dieną Vilniuje, Pirklių klubo švenčių salėje, įvyko DofE apdovanojimų ceremonija, į kurią susirinko bronzos bei sidabro DofE lygius pasiekę moksleiviai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Į ceremoniją atvyko ir Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos mokiniai, pasidabinę savo mokyklos atributika – geltonais šalikais. Gimnazistai su jauduliu laukė apdovanojimo už jų pastangas, siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Ceremoniją atidarė Juliaus Janonio gimnazijos sidabro lygį pasiekusi DofE dalyvė Deimantė Žigaitė, atlikdama muzikinį numerį saksofonu. Įžanginę sveikinimo kalbą pasakė Jungtinės Karalystės ambasadorius Brian Olley. Ambasadorius jauniems žmonėms linkėjo sėkmingai siekti išsikeltų tikslų, skatino būti lankstiems, tobulėti, išmokti naujų dalykų, nebijoti klysti ir iš klaidų pasimokyti. Sveikinimo žodžius tarė ir švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė bei DofE programos vadovė Lietuvoje Inga Naujalė. Jos įteikė sidabro ir bronzos ženklelius bei sertifikatus motyvuotiems moksleiviams, padėkas DofE ir žygio vadovams, koordinatoriams. Juliaus Janonio gimnazijos DofE dalyvėms buvo įteikta 10 bronzos ir 6 sidabro ženkleliai. Iškilmingą ceremoniją muzikiniu pasirodymu papuošė „Lietuvos balso“ dalyvė Karolina Lyndo, o renginį grandioziškai užbaigė mokslo šou.

Po oficialiosios dalies DofE dalyviai ir jų vadovai buvo pakviesti vaišių neformalioje aplinkoje, kiti skubėjo nuotraukomis įsiamžinti Pirklių klubo terasoje.

Vaida RAČKAUSKAITĖ,

DofE dalyvė, gimnazijos žurnalistų klubo „Tebūnie šviesa“ redaktorė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite