Angle down Atgal

J. Šeduikytė – apie santuokos krizę: mes dabar gyvenam atskirai

„Mes dabar gyvenam atskirai“, ­­­– intriguojančiame „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ anonse apie išgyvenamą santuokos krizę prisipažįsta dainininkė ir aktorė Jurga Šeduikytė (39).

Savo metų išpažintį populiari muzikos kūrėja patikėjo žurnalistui E. Žičkui, o laida televizijos eterį išvys jau šįvakar, 21.00 val.

„Jeigu atvirai, pastarasis laikotarpis man nebuvo lengvas“, ­­­– neslepia J. Šeduikytė. Besibaigiantys metai dainininkei buvo kupini permainų, savęs ieškojimų tiek asmeniniame gyvenime, tiek kūryboje.

Nors šventinis laikotarpis itin įtemptas, Jurga prisipažįsta labiausiai mėgstanti laiką leisti su sūnumi Adu erdviuose namuose, įrengtuose lofte, – apie tokį būstą ji visada svajojo.

„Prieš kelias dienas save įvėliau į tokią aferą – išsikėliau sau iššūkį pagerinti save ir pažinti save labiau iki Kalėdų. Kiekvieną dieną pradedu nuo to, kad duodu sau užduotį, kurią privalau įgyvendinti iki vakaro“, ­­­– jau šio vakaro laidoje pasakos J. Šeduikytė.

Laidos vedėjo paklausta, kam jai prireikė permainų ir iš kur kilo noras tapti geresne savo pačios versija, dainininkė atsigręžė į besibaigiančius metus: „Aš tiesiog jaučiau, kad pastaruoju metu visa mano muzika galbūt tamsesnė, nei aš norėčiau. Kadangi visiškai nemoku meluoti ir tai gali paliudyti visi žmonės, kurie mane pažįsta, tai man reikėjo susikurti tokią būseną, kad galiausiai jausčiausi natūraliai. Mes labai daug skaitom knygų, labai daug žinom teorijų, kaip reikia gyventi, bet dabar nusprendžiau: užtenka – reikia ne skaityti knygas, o tiesiog pradėti gyventi pagal tai, ką jau esu sužinojusi per gyvenimą.“

Edvardo ir Jurgos pokalbis pasisuko ir apie asmeninį dainininkės gyvenimą, kurį ji kruopščiai saugo nuo viešumo, ir apie pastaruoju metu pramogų pasaulyje vis pasigirstančias kalbas, kad po dešimties bendro gyvenimo metų byra jos ir dainininko Vido Bareikio šeima.

Išskirtinis J. Šeduikytės interviu – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ jau šįvakar, 21.00 val.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite