Angle down Atgal

J. Katino atminimui pagerbti – trečiasis krepšinio turnyras

2020-ųjų pradžioje anapilin iškeliavęs verslininkas Jonas Katinas visuomet mėgo krepšinį bei palaikė įvairias iniciatyvas, kurios skatino judėjimą, sveiką gyvenimo būdą. Tų pačių metų vasarą įvyko pirmasis krepšinio turnyras J. Katino atminimui pagerbti.

– Kada vyks krepšinio turnyras ir kiek komandų dalyvaus?

– Renginys prasidės birželio 20-ąją nuo 18-os valandos. Planuojama, kad bus devynios komandos. Tarp jų Panevėžio miesto ir rajono savivaldybių komandos, žiniasklaidos priemonių „Jūsų Panevėžys“ bei „Tėvynė“ komandos ir kelios rajono bendruomenių komandos.

 – Kur vyks renginys?

– Jis, kaip ir kasmet, vyks Vaivaduose, nes būtent ten stovi J. Katino šiai gyvenvietei dovanotas kryžius. Atidavus pagarbą, Vaivadų krepšinio aikštelėje prasidės turnyras, ir komandos varžysis dėl pagrindinių prizų: medalių, taurės ir rėmėjų prizų.

– Koks šio turnyro tikslas?

– Svarbiausia – pagerbti Jono Katino atminimą bei pasidžiaugti krepšiniu mūsų regione. J. Katinas labai mylėjo krepšinį, todėl jo atminimą jau trečius metus pagerbsime būtent žaisdami 3×3 krepšinį. Žaisti bei laimėti rėmėjų prizus galės ir žiūrovai. Jiems bus organizuojamos baudų ir tritaškių rungtys.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite