Angle down Atgal

J. Jankevičius žengė į „Lietuvos talentai. Supervaikai“ sceną – išbandė sukritikuotą pramogą

Sekmadienio vakarą – žiūrovų itin mylimas TV3 televizijos projektas „Lietuvos talentai. Supervaikai“. Kiekvienos laidos metu netrūksta netikėtumų, talentų kurie paperka nuo pirmųjų sekundžių. Puikiai nusiteikęs šou teisėjas Justinas Jankevičius šį kartą ryžosi avantiūrai – paragintas kolegų, užlipo į sceną ir pats išbandė sukritikuotą mergaičių pasirodymą.

Grupės „Smaragdo miesto žonglierės“ žongliruoja su pojais. 8-13 metų mergaičių pasirodymas buvo nuspalvintas neoninėmis spalvomis. Teisėjai Neringa Čereškevičienė ir Marijus Mikutavičius, pasirodymus komentuojantys vaikai negailėjo pagyrų ir sakė, kad pojų sukėjos pasirodė puikiai.

„Buvo geras, eina sau... Labai patiko“, – po pasirodymo kalbėjo vaikų komisija.

J. Jankevičius buvo kiek kitokios nuomonės ir pasakė, kad išmokti sukti pojus daug pastangų nereikia. „Man nepatiko. Vaizdas yra, šoka, gražu, bet man nepatiko... Merginos, jūs puikiai atrodote, šypsotės, esate gera emocija. Man kažko trūksta. Gal kad nėra pakankamai sudėtinga? Gal neatstovės šis šokis prieš kitus?“ – kalbėjo J. Jankevičius.

„Jūs turbūt neįsivaizduojate, bet čia yra, ką pasukti. Gal atrodo nesudėtinga, bet yra sudėtinga“, – kalbėjo viena iš grupės narių.

Netrukus studijos žiūrovai ir N. Čereškevičienė ėmė skanduoti Justino vardą ir ragino užlipti į sceną, išbandyti žongliravimą su pojais. Projekto teisėjas ryžosi avantiūrai ir išbandė šį užsiėmimą. Grupės „Smaragdo miesto žonglierės“ narės mielai paaiškino, kaip reikia valdyti pojus.

„Na, kaip, ar patiko?“ – klausė M. Mikutavičius.

„Žinok, lieku prie savo nuomonės“, – atsakė J. Jankevičius.

„Šios šviečiančios medžiagėlės turi labai gerą energiją. Kas man dar pasitvirtino, ko Justinas nepajuto, kad už mūsų nugarų yra labai didelis palaikymo būrys. Ten, kur yra gera energija, daug žmonių renkasi“, – gyrė mergaites N. Čereškevičienė.

„Žiūrint į jus atrodo, kad nereikia didelių pastangų, pasiruošimo ar treniruočių. Bet, kita vertus, galvoju, kad rezultatas yra gražus, mane ramino. Gera į jus žiūrėti. Manau, kad visai neblogai“, – sakė M. Mikutavičius.

Ar J. Jankevičius pasakys mergaitėms „taip“? Ar jos pateks į kitą etapą? Visa tai sužinosite jau sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite