Angle down Atgal

J. Bidenas pažadėjo vienyti Ameriką po savo „įtikinamos pergalės“

Išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas (Džo Baidenas) šeštadienį pareiškė, sieksiantis vienyti amerikiečius ir mažinti susiskaldymą, kai rinkėjai jam suteikė „įtikinamą“ pergalę prieš prezidentą respublikoną Donaldą Trumpą (Donaldą Trampą).

„Bičiuliai, šios šalies žmonės pasisakė. Jie suteikė mums aiškią pergalę, įtikinamą pergalę“, – švytintis J. Bidenas sakė per savo pergalės mitingą Delavero valstijoje, kurioje jis gyvena.

„Dabar Amerikoje metas sveikti, – pabrėžė jis, – Pažadu būti prezidentas, kuris siekia ne skaldyti, o vienyti.“

Šis J. Bideno pažadas akivaizdžiai skyrėsi nuo D. Trumpo poliarizuojančios politikos per ketverius jo kadencijos metus.

J. Bidenas pripažino esant nesutarimų su D. Trumpo rėmėjais, bet kalbėdamas apie juos pareiškė: „Jie nėra mūsų priešai. Jie yra amerikiečiai.“

„Tegul ši demonizavimo era Amerikoje pasibaigia čia, – pridūrė J. Bidenas. – Siekiau šio posto, kad atkurčiau Amerikos sielą, atkurti šios valstybės stuburą – viduriniąją klasę, ir padaryti Ameriką vėl gerbiamą pasaulyje.“

Buvęs Baracko Obamos (Barako Obamos) viceprezidentas taip pat atkreipė dėmesį į problemas, patiriamas afroamerikiečių ir kitų JAV etninių grupių, padėjusių išrinkti jį Demokratų partijos kandidatu, kad jis galėtų mesti iššūkį D. Trumpui.

J. Bidenas buvo akivaizdžiai pakiliai nusiteikęs, kreipdamasis į savo šalininkų minią, įbėgęs į sceną po išrinktosios viceprezidentės Kamalos Harris (Kamalos Haris) įžanginės kalbos, skambant Bruce'o Springsteeno (Briuso Springstino) dainai „We Take Care of Our Own“.

Be to, jis pažadėjo, kad jau ateinantį pirmadienį paskirsiantis grupę iškilių mokslininkų, kuriems bus pavesta parengti kovos su koronaviruso pandemija planą.

„Pirmadienį paskirsiu grupę vedančiųjų mokslininkų ir ekspertų kaip pareinamojo laikotarpio patarėjus, kad [jie] padėtų padaryti Bideno ir Harris planą konkrečiu brėžiniu, pradėsiančiu [veikti] 2021 metų sausio 20 dieną“, kai įvyks jų inauguracija, išrinktasis prezidentas sakė savo šalininkams.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite