Šiaulių miesto savivaldybės, A. Rutkausko nuotr.
Angle down Atgal

Šiauliuose pakvipo Kalėdomis: įžiebta miesto žaliaskarė

Šeštadienio vakarą į Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštę susirinko gausus būrys šiauliečių. Nepabūgę žiemiško šaltuko ir vis dar gąsdinančio koronaviruso, šiauliečiai atėjo pasižiūrėti, kaip sužibs miesto puošmena – kalėdinė eglutė.

Šventinė programa prasidėjo 17 valandą muzikine pasaka „Kalėdų berniukas“, kurioje dalyvavo „Lauros studija“, Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“, Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Kalatinis“.

Po muzikinės pasakos į sceną išėjęs Šiaulių miesto meras A. Visockas pasveikino šiauliečius ir drauge su visais susirinkusiais įžiebė kalėdinę eglutę.

Įspūdingą Kalėdų eglę šiemet puošia apie 1 400 metrų LED lempučių girlianda, 600 įvairių dydžių ir spalvų burbulų ir daugiau nei 200 dekoratyvinių įvairių formų ir spalvų žaisliukų. Šalia pagrindinės miesto puošmenos įkurdinta ir 14 vnt. tūrinių dekoracijų, kurios įsižiebė drauge su eglute.

Nuo gruodžio 4-osios Prisikėlimo aikštėje veiks ir Kalėdų paštas. Mažieji šiauliečiai galės į specialią dėžę įdėti jau parašytus savo nuoširdžius laiškui Kalėdų Seneliui, o visi vaikai, nurodę tikslų savo namų adresą, sulauks Kalėdų Senelio atsakymo. Kalėdų paštas veiks iki gruodžio 15 d.

 

comment Skaitytojų komentarai (3)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite