Angle down Atgal

Įvyko susitikimas su neformalia jaunimo savanorių grupe „Jurbarkas gyvas“

Sausio 15 dieną Jurbarko rajono savivaldybės mažojoje salėje įvyko su susitikimas su neformalia jaunimo savanorių grupe „Jurbarkas gyvas“ vadovaujama Aušrinės Meškauskienės. Savanorių grupės nariai pristatė 2019 metų laikotarpiu vykdytą veiklą. Kiekviena veikla jiems suteikė neįkainojamos patirties dalyvaujant įvairiuose renginiuose, kuriuose tekdavo dirbti net ilgiau, nei visą darbo dieną.

Sausio 15 d. Jurbarko rajono savivaldybės mažojoje salėje įvyko su susitikimas su neformalia jaunimo savanorių grupe „Jurbarkas gyvas“, vadovaujama Aušrinės Meškauskienės. Savanorių grupės nariai pristatė 2019 metų laikotarpiu vykdytą veiklą. Kiekviena veikla jiems suteikė neįkainojamos patirties dalyvaujant įvairiuose renginiuose, kuriuose tekdavo dirbti net ilgiau nei visą darbo dieną.

Aušrinės Meškauskienės ir jaunuolių teigimu, ši savanorystė – tai praktika suteikianti daugybę privalumų, kurios veiklų spektras labai platus, leidžiantis atskleisti įvairius profesinio ir asmeninio tobulėjimo įgūdžius. Savanorystės metu jaunuoliai įgijo viešojo kalbėjimo, užsienio kalbų, individualaus ir komandinio darbo, fizinio pasirengimo praktikos ir žinių. Bendraujant ir bendradarbiaujant su įvairiais žmonėmis jaunimas sustiprino pasitikėjimą savimi bei mokėsi valdyti stresines situacijas.

Meras Skirmantas Mockevičius dėkojo savanoriams už mūsų miestui dovanotus darbus ir džiaugėsi, kad susidūrę su kebliomis situacijomis savanoriavimo metu jie atskleidė savo geriausias savybes ir gebėjimą prisiimti atsakomybę.

Susitikime dalyvavo mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistės Genovaitė Grigucevičienė ir Odeta Vaitiekūnaitė, Savivaldybės tarybos nariai Inga Molevaitė ir Gražvydas Ažna, Jurbarko kultūros centro direktorės pavaduotoja Rūta Vasiliauskienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite