Angle down Atgal

Įvertintos jaunosios atlikėjos

Naujuosius 2020 metus Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos jaunosios vokalistės Urtė Labuckaitė ir sesutės Raminta ir Austėja Akinskaitės pradėjo nauja scenine patirtimi, nauju tarptautiniu konkursu, naujais svarbiais laimėjimais!

Sausio 3-5 dienomis Vilniuje vyko tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalo konkursas „CHRISTMAS TALENT LEAGUE". Konkurso organizatorius VšĮ „Ars Festa“ ir vadovė Asta Bagdonavičienė. Jos organizuojami konkursai ( „Christmas Talent League“, „Music Talen League", „Summer Talent League“) pasižymi itin aukštu organizaciniu lygiu. O ir jaunimas čia atvyksta labai profesionaliai pasiruošęs.

Konkursas per ne vienerius gyvavimo metus pelnė dalyvių ir pedagogų pasitikėjimą ir gerą vardą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu. Šiais metais dalyviai iš Ukrainos, Sakartvelo, Rusijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, be abejo, ir Lietuvos stebino vokalo valdymo galimybėmis, galingais tembrais, darniais sąskambiais, scenine kultūra.

Konkursas vyko tris dienas, iš kurių dvi buvo skirtos konkursinėms programoms atlikti, o trečioji - kalėdiniam koncertui ir iškilmingai apdovanojimų ceremonijai.

Profesionali tarptautinė 12 narių vertinimo komisija, sudaryta iš aukščiausio lygio savo srities specialistų, mūsų jaunąsias vokalistes įvertino labai gerai, skirdama garbingus II vietos diplomus. Mergaites konkursui paruošė ir nuoširdžiai visas tris dienas palaikė mokytoja Jurgita Antonovienė.

Džiaugiamės ir didžiuojamės mergaitėmis, garsinančiomis mūsų mokyklos ir Ignalinos vardą tarptautinėje erdvėje!

Muzikos mokyklos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite