Angle down Atgal

Įteikti baigimo pažymėjimai Varėnos sporto centro jauniesiems sportininkams

Rugsėjo 25 diena buvo ypatinga mūsų sporto centro jauniesiems sportininkams. Varėnos kino teatro salėje vyko baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Esami apribojimai šventėms šiuo metu nesutrukdė džiaugsmingai ir iškilmingai įteikti baigimo pažymėjimų, kurių sportininkai nusipelnė savo ilgamečiu sunkiu darbu treniruotėse ir išlietu prakaitu varžybose.

Sporto centro direktoriaus pavaduotoja sportinei veiklai Irena Mikalauskienė, pradėdama renginį, apgailestavo, kad pavasarį negalima buvo pasidžiaugti visų sportininkų pasiekimais tradicinėje mokslo metų baigimo šventėje. Ji pasveikino šventės dalyvius ir dėkojo centro sportininkams už nuostabias pergalių ir pasiekimų akimirkas, suteiktas tėvams, treneriams ir Varėnos rajono žmonėms.

Atvykęs pagerbti jaunųjų sportininkų, Varėnos rajono meras Algis Kašėta sakė: „Sportas ugdo bendruomeniškumo jausmą, ryžtą, gebėjimą kovoti, moko dirbti komandoje. Sportuojantys yra pasitempę, daugiau šypsosi, nes sportas duoda daug teigiamų emocijų. Šiandien tuo ir įsitikinau matydamas nuotaikingus jūsų, jaunieji sportininkai ir tėveliai, veidus. Dėkoju jums už pergales ir Varėnos krašto garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.“ Už nuoširdų ir profesionalų darbą gražių padėkos žodžių sulaukė sportininkų treneriai, už palaikymą ir kantrybę – tėvai, kurie buvo ištikimiausi jaunuolių gerbėjai. Įteikdamas padėkas, meras A. Kašėta linkėjo jaunuoliams didelės sėkmės tolesniame gyvenimo kelyje.

„Jaunuoliai, jūs jau turite vienuolikos metų sunkaus darbo komandoje patirtį ir žinote jos svarbą. Linkiu nepamiršti tai, ką išgyvenote drauge. Ir toliau būkite ryžtingi, tokie užsispyrę siekdami savo gyvenimiškų tikslų“, – kalbėjo Varėnos sporto centro direktorius Ruslanas Oleinik.

Varėnos sporto centro baigimo pažymėjimai ir atminimo medaliai įteikti penkiolikai sportininkų: tinklinio sporto šakos atstovams – Ernestui Versockui, Evaldui Nenartavičiui (treneris Jonas Šiškevičius), krepšinio – Rokui Trunc, Edvinui Zalieckui (treneris Vytas Martūnas), rankinio – Mykolui Baliūnui, Gajui Kavaliauskui, Laurynui Mikaloniui, Tomui Valentukevičiui (treneris Irmantas Markiavičius), Lukui Blėdai, Lauksminui Cibulskui, Tomui Grinkevičiui, Gyčiui Užganaičiui, Daliui Lebedzevičiui, Domui Petrušiui, Ignui Sukackui (treneris Tomas Barysas).

Sakoma, kai labai nori – daug gali! Jaunieji rankininkai savo laimėtomis kovomis, pergalėmis tai įrodė. Jie 4 kartus tapo Lietuvos vaikų čempionais.

2012 m. Lietuvos rankinio mini čempionatas – I vieta;

2013 m. Lietuvos rankinio U-12 čempionatas – I vieta;

2014 m. Lietuvos rankinio U-13 čempionatas – I vieta;

2015 m. Lietuvos rankinio U-14 čempionatas – I vieta;

2016 m. Tarptautinis rankinio turnyras „Molėtai 2016“ – I vieta;

2016 m. Lietuvos rankinio U-15 čempionatas – I vieta;

2018 m. Tarptautinis rankinio turnyras „Elbe Masters“(Vokietija) – I vieta;

2018 m. Lietuvos rankinio U-17 čempionatas – II vieta;

2020 m. Lietuvos jaunimo U-19 čempionatas – II vieta.

Baigusiųjų sportininkų vardu kalbėjęs Domas Petrušis pasidalijo prisiminimais apie draugystės su treneriu, komandos nariais pradžią, pirmąsias treniruotes, varžybas, pasidžiaugė iškovotomis pergalėmis ir dėkojo tėveliams už didelį palaikymą ir skatinimą treniruotis. Nuskambėjo daug jautrių ir gražių žodžių treneriui Tomui Barysui, kurį visi laiko savo šeimos nariu. Gėlių ir šiltų žodžių sulaukė trenerio žmona Simona, kurią vaikinai vadino komandos mama.

Komandos treneris Tomas Barysas kalbėdamas džiaugėsi savo auklėtiniais, pradėjusiais rankinio treniruotes lankyti nuo antros klasės. Jų draugystė tęsiasi jau vienuolika metų. Dabar jie užaugo ir tapo puikios asmenybės. Treneris didžiavosi, kad buvo jų gyvenimo dalis ir nuoširdžiai dėkojo už pergales, kurias varžybų metu pelnė „važiuodami kaip buldozeriai“. T. Barysas padėkos žodžius tarė Varėnos sporto centro administracijai už suteiktas sąlygas treniruotėms, išvykoms ir pagalbą siekiant pergalių, ugdytinių tėvams ir žmonai Simonai – už palaikymą ir paramą.

Jautriai skambėjo paskutinį kartą trenerio ir jaunuolių tariamas komandos šūkis: „Ranką prie širdies. Išvien!“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite