Angle down Atgal

IT vaikai – Kavoliškyje

Šio iššūkio ėmėsi Rokiškio švietimo centras, rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinis būrelis ir Kavoliškio mokykla-darželis. Organizuotas pirmasis IKT renginys priešmokyklinio ugdymo vaikams „IT vaikai Rokiškyje“ Kavoliškio mokykloje-darželyje. Į šį renginį susirinko šešios priešmokyklinukų komandos iš Rokiškio lopšelių-darželių „Pumpurėlis“, „Varpelis“, Senamiesčio progimnazijos, mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“, Juodupės lopšelio-darželio ir Kavoliškio mokyklos-darželio.

Vaikai dalyvavo robotikos užsiėmime, programavo robotukus „Blue-bot“, žaisdami patys „tapo robotukais“, kuriuos „valdė“ draugai, „keliavo“ po žymias Rokiškio vietas, atliko programavimo užduotis ant specialių kilimėlių. Žaisdami sugedusį telefoną įsitikino, kaip gali pasikeisti informacija. Žaidimų popietės pabaigoje vaikai šoko, bendram šokiui programavo ir robotukus „Blue-bot“. O patys smalsiausi eksperimentavo ir su „Makey Makey“ priemonėmis.

Renginio vedėjos, Kavoliškio mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sonata Stoškuvienė, laikinai einanti direktorės pareigas, ir robotikos mokytoja Sandra Čibiskaitė, džiaugėsi, kad pirmasis renginys buvo sėkmingas, o Rokiškio švietimo centro specialistė Rosita Lasienė pritaria, kad renginio tikslas – informacinėmis technologijomis ugdyti vaikų gebėjimą programuoti, skatinanti kūrybiškumą, aktyvumą, išradingumą, plėtoti bendravimo ir bendradarbiavimo patirtį – buvo pasiektas.

Visi dalyviai buvo apdovanoti Švietimo centro padėkomis bei organizatorių įsteigtomis saldžiomis dovanėlėmis.

Kavoliškio mokyklos-darželio inform.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite