Angle down Atgal

Istorinis įvykis Lazdijuose: jau kitų metų pavasarį duris atvers nauja autobusų stotis

Oficialu: šiandien ryte savivaldybės merė Ausma Miškinienė, administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė ir merės patarėja Sonata Dumbliauskienė susitiko su UAB „Lazdijų autobusų parkas“ savininku Valiumi Micevičiumi. Susitikimo metu patvirtinta ilgai laukta žinia – jau pradėti projektavimo darbai, nauja Lazdijų autobusų stotis su greta sutvarkyta infrastruktūra duris atvers kitų metų pavasarį.

„Esu įsitikinusi, kad šis įvykis įeis į miesto istoriją. Dabartinė Lazdijų miesto stotis jau gan ilgą laiką buvo patyčių objektas, kuriam labai reikėjo atsinaujinti. Pastatas yra ne tik nepatrauklus iš išorės. Jame šalta ir nepatogu laukti autobuso. Džiugu, kad visa tai pasikeis jau netrukus, o dar džiugiau, kad savivaldybės bendradarbiavimo užteko, kad šio, visiems rajono gyventojams svarbaus, objekto atnaujinimas pajudėtų iš mirties taško ir vienas svarbiausių priešrinkiminių gyventojams duotų pažadų bus ištesėtas per pirmuosius mano darbo metus. Į praeitį gręžioti neketiname – žiūrime tik pirmyn ir UAB „Lazdijų autobusų parko“ savininkui bei jo komandai linkime visokeriopos sėkmės.“, – kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Pasak A. Miškinienės, Lazdijuose vykstančios gerosios permainos negalėjo aplenkti šio, visuomenei itin reikalingo, objekto. Lazdijų rajono virsmas šiuolaikiškesniu kraštu, kuriant išskirtines erdves gyventojų laisvalaikiui bei poilsiu, sportui ir turizmui nebūtų įmanomas be svaraus pritrauktų investicijų ir verslo atstovų indėlio.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite