Angle down Atgal

Ištikimiausi Zodiako ženklai

Šių Zodiako ženklų atstovai paprastai turi poreikį ilgiems, pastoviems santykiams bei labai jų trokšta. Žinoma, negalima sakyti, kad kiekvienas toks asmuo visuomet bus ištikimas kiekvienam savo partneriui – jų emociniai reikalavimai taip pat privalo būti patenkinti.

Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.). Jautukai dievina patogų gyvenimą ir yra be galo jausmingi. Labiausiai jie trokšta stabilumo ir paprastai yra labai patikimi ir ištikimi savo antrosioms pusėms, o jais pasitikėti gali kiekvienas artimas žmogus. Jaučiai taip pat yra puikūs planuotojai ir visuomet žiūri į priekį, pasiruošę įveikti bet kokias problemas, kurių gali atsirasti jų gyvenime, įskaitant galimas kliūtis jų santuokoje ar draugystėje. Tiesa, jeigu šių švelnių žmonių fizinės meilės ir dėmesio poreikiai nebus tinkamai patenkinti, situacija gali pakrypti į neigiamą pusę, o jeigu Jautis susidurs su neištikimybe ar netgi ją įtars, jis gali labai lengvai atsikeršyti tuo pačiu.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.). Iš visų dvylikos Zodiako ženklų, Vėžiams labiausiai rūpi saugūs ir meilės kupini santykiai. Jie dievina savo namus ir šeimą ir netampa laimingi tol, kol nesuformuoja tvirtų emocinių ryšių. Vėžiai taip pat dažniausiai yra puikūs tėvai bei yra linkę kuo geriau pasirūpinti tais, kurie jiems rūpi. Šio ženklo atstovai labai retai kada nuklys „į kairę“ – žinoma, jeigu jų emocinio ir materialinio saugumo poreikis bus išpildytas. Jie taip pat yra pasiryžę vardan šeimos gerovės atleisti neištikimybę savo partneriams.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.). Mergelės yra jautrios, kūrybingos ir dažniausiai nepaprastai intuityvios, kalbant apie jausmus ir kitų žmonių poreikius. Šio ženklo atstovai visuomet tvirtai palaiko savo draugus ir mylimuosius, ir visuomet yra pasirengę pasiūlyti petį, ant kurio būtų galima išsiverkti. Išties, geraširdės Mergelės paprastai yra puikūs gyvenimo partneriai, ir nėra nuotykių ieškotojai – galbūt dėl to, kad dėl savo darboholiškos prigimties paprasčiausiai neturi tam laiko. Tiesa, šie žmonės gali būti linkę į emocinę neištikimybę.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.). Šis ženklas visuomet siekia taikos ir harmonijos (ypatingai santykiuose) dėl savo įgimto troškimo visur ir visada užtikrinti tvarką ir sąžiningumą. Svarstyklių žmonės yra kūrybingi ir turi daug talentų, o kai jų kelyje į laimingus santykius atsiranda kokių nors problemų, jie yra linkę pabėgti į savo pačių mažytį pasaulėlį ir viską gerai apgalvoti. Nors jie yra karšti meilužiai, šio ženklo atstovai išlieka patikimi ir ištikimi savo antrosioms pusėms, tačiau problemų gali kelti jų nesugebėjimas pasakyti tvirto „ne“.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.). Šie raguočiai taip pat priklauso kategorijai žmonių, kurie dievina stabilumą, ypatingai romantiniuose santykiuose. Dauguma Ožiaragių puikiai suvokia, jog sėkmė bet kurioje gyvenimo sferoje yra paremta sunkiu darbu ir ryžtu, bet šie žmonės nebijo nei to, nei ano. Kai santykiuose atsiranda kliūčių (o jų atsiranda kiekvienuose santykiuose), šio ženklo atstovai pademonstruoja šventųjų vertą kantrybę. Labiausiai Ožiaragiams šalia savęs reikia žmogaus, kuris padėtų kurti jiems karjerą, sustiprintų jų statusą visuomenėje ir suteiktų jiems ramstį sunkiu metu.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite