Angle down Atgal

Įstatymo pataisa padėtų jaunimui įsigyti būstą

Seimui siūloma padidinti valstybės paramą jaunoms šeimoms būstui įsigyti.

Seimo narys konservatorius Edmundas Pupinis įregistravo įstatymo pataisą, kuria siekiama nustatyti, kad valstybė šeimoms, kurios atitinka Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo nuostatas, apmokėtų ne 10 proc., o 15 procentų suteikto valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito (ar šio būsto kredito likučio) sumos.

Anot E. Pupinio, priėmus siūlomą pataisą, padidėtų jaunų šeimų, pasinaudojusių parama, skaičius, pagyvės nekilnojamojo turto rinka, šeimos, pasinaudodamos parama, galės padengti visą reikiamą pradinio įnašo sumą.

„Dėl pasaulyje vykstančios koronaviruso pandemijos nekilnojamojo turto rinka gali sulėtėti, todėl padidinta valstybės parama paskatintų gyventojus įsigyti nuosavą būstą, padidėtų sudaromų sandorių skaičius“, – sako E. Pupinis.

Pagal dabar galiojantį Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymą, jaunoms šeimoms, auginančioms vieną ar daugiau vaikų, ir šeimoms, kuriose vienas iš vaikų tėvų yra miręs, apmokama 10 procentų suteikto valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito (ar šio būsto kredito likučio) sumos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite