Angle down Atgal

Išskirtinė vieta Jūsų reklamai – „2go“ lauko ekranas Mažeikiuose!

Norite, kad Jūsų reklamą pastebėtų? Būkite matomi „2go“ LED lauko ekranų pagalba. Tai vienas efektyviausių ir daugiausiai žiūrovų pritraukiančių reklamos būdų. Mažeikiuose Žemaitijos ir Naftininkų gatvės sankryžoje esantis išskirtinės raiškos lauko ekranas suteikia viską, ko reikia gerai reklamai.

Vaizdo raiška ir kokybė

Mažeikiuose esantis LED lauko reklamos ekranas „Centras“ puiki vieta transliuoti norimą žinutę. Pačiame miesto centre esantis ekranas yra 18,6 kvadratinių metrų dydžio (6,4 x 2,9 m.), todėl yra gerai matomas. Reklamą galima transliuoti avi, mp4, mov formatais. Kad lauko ekranuose transliuojami produktai ir paslaugos būtų tikrai pastebėti praeivių ir kitų eismo dalyvių, itin svarbi ekrano raiška. Žemaitijos ir Naftininkų gatvių sankryžoje esančio LED ekrano rezoliucija – 640 x 288 pikseliai. LED technologijos ekranai įrengti tokiame aukštyje, kad patektų į pėsčiųjų, dviratininkų ir paspirtukininkų, važiuojančiųjų automobiliais bei stebinčių ar besigrožinčių panorama iš lauko ekranui artimiausių objektų matomumo lauką nesutrukdant įprastinės veiklos.

„2go“ lauko ekranai turi dar vieną, reklamos užsakovams naudingą, aspektą: lauko ekrano reklama nesusiduria su tokiais dalykais kaip reklamos blokavimas ar perjungimas.

 

Lauko ekranas įrengtas strategiškai patrauklioje vietoje

Yra žinoma, kad lauko vaizdo ekranai didžiausią naudą atneša ir daugiausiai auditorijos pritraukia kai yra įrengti arterinėse didžiausio gyventojų srauto sulaukiančiose miestų gatvėse ir šalia lankomiausių parduotuvių ir turistinių objektų. Tai užtikrina maksimalų vaizdo reklamos pastebimumą. Ne išimtis ir Mažeikių miesto centre įrengtas LED ekranas. Jis stovi netoli lankomiausių prekybos centrų: „Rimi“, „Norfa“, „Iki“. Aplink įsikūrę nemažai restoranų ir kitų laisvalaikio praleidimo vietų, taip pat automobilių srautai nuolat juda link populiariųjų degalinių „Circle K“ ar „Orlen“. Lauko vaizdo ekranas yra netoli Mažeikių kultūros centro ir Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios. Todėl vidutiniškai per savaitę ekraną pamato apie 187 tūkstančiai žmonių.

Neturintiems reklaminio filmuko „2go“ gali pasiūlyti ne tik erdvę reklamuotis, bet ir reklaminio klipo kūrimo paslaugą. Ilgametę patirtį turintys specialistai sukurs Jūsų poreikius atliepiantį vaizdo įrašą, kurį bus galima transliuoti daugelyje LED lauko ekranų.

Turite klausimų? Norite užsisakyti reklamą lauko ekranuose?
Kreipkitės el. paštu info@2go.lt arba skambinkite mob. +370 605 05508.

Daugiau informacijos:

Led lauko ekranų tinklas Lietuvoje - „2go“

Lauko ekranas Mažeikiuose - „Centras“

Lauko ekranai Mažeikiuose

Lauko ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

Reklaminių klipų kūrimas

Led ekranų prekyba

Kontaktai

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite