Angle down Atgal

Išsiskyrė už savęs ištekėjusi moteris: rado geresnį variantą

Rugsėjį su savimi susituokęs modelis Cris Galera nusprendė skirtis. Praėjus 90 dienų santuoka visgi nutrūko – moteris teigia patikėjusi meile iš naujo ir įsimylėjusi kitą žmogų.

Kaip anksčiau pasakojo 33-ejų metų C. Galera, ji pavargo pasitikėti vyrais, todėl per oficialią ceremoniją rugsėjį ištekėjo už savęs.

„Pasiekiau ribą, kai subrendau ir supratau, kad esu stipri ir ryžtinga moteris. Visada bijojau likti viena, bet galiausiai supratau, kad turiu išmokti jaustis gerai net ir vieniša“, – atviravo modelis.

Po vestuvių ceremonijos bažnyčioje Brazlijoje moteris tvirtino greitu metu su savimi neišsiskirsianti. Jos santuoka truko 90 dienų – moteris sutiko ją įsimylėti privertusį žmogų.

„Santuokos su savimi metu aš tikrai buvau laiminga. Visgi, meile patikėjau tą pačią akimirką, kai sutikau man skirtą ypatingą asmenį“, – sakė moteris.

C. Galeros sumanymas ištekėti už savęs internete sukėlė diskusijų audrą. Kol vieni komentatoriai manė, kad moteris tokiu būdu siekia didesnio populiarumo, kiti gyrė už meilę ir dėmesį sau.

Vestuvių dieną modelis pasipuošė akinamo baltumo suknele ir demonstravo tatuiruotes, pozuodama prie katalikų bažnyčios gimtajame San Paulo mieste.

„Norėjau pabrėžti savo kūno formas, savo krūtis. Suknelės iškirptė buvo didžiulė“, – nesikuklino C. Galera.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite