Angle down Atgal

Išsirinkite mėnulį ir sužinokite savo pašaukimą

Išsirinkite vieną iš trijų mėnulių ir sužinokite tiesą apie save.

1 Mėnulis
Jei jūs išsirinkote mėnulį, pažymėtą numeriu vienas, jūsų jėga slypi kantrybėje ir apsukrume. Jums reikia pagalvoti apie savo jau įgytus talentus ir paprašyti kitų žmonių patarimo. Jūs pasieksite labai daug jei vadovausitės savo protu. Visus atsakymus į jums rūpimus klausimus rasite savo viduje. Kantrybė ir daug apmąstymų jums padės išvengti klaidų. Tokiu būdu galėsite pasirinkti tinkamiausią gyvenimo kelią.

2 Mėnulis
Jei jūs išsirinkote mėnulį, pažymėtą numeriu du, jūsų laukia didžiulė sėkmė ir laimė. Jūs esate kupini jėgų ir energijos ir turite būti ryžtingi priimdami sprendimus. Jumyse slypi didelis vidinis potencialas. Jūs savimi pasitikintis žmogus. Lengvai laimite kitų simpatijas. Galite nesunkiai pasiekti savo tikslus pasikliaudami artimųjų pagalba.

3 Mėnulis
Jei pasirinkote mėnulį, pažymėtą numeriu trys, tai reiškia, jog esate žmogus, turintis labai stiprią intuiciją, kartais mėgstate pasvajoti ir esate intravertas. Jūsų jėga slypi jūsų tikėjime ir noruose. Visus atsakymus į jums rūpimus klausimus rasite jus supančiame aplinkiniame pasaulyje, jei atkreipsite dėmesį į ženklus. Jūsų siela jauna, todėl jūs pasitikite savimi ir esate pilni energijos. Jums patariame ir toliau stebėti aplinkinio pasaulio ženklus, kuriuos jis jums siunčia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite