Angle down Atgal

Įspėjimas keturiems ženklams: galima (savi)apgaulė dėl meilės ir pinigų užgaidų

Šią savaitę iki ketvirtadienio – didelis pavojus susigundyti tuščiu meilės romanu, klaidingomis investicijomis, pernelyg brangiais pirkiniais. Ypač atsargūs dėl klaidingų meilės, nuotykių, kelionių praturtėjimo galimybių, azartinių lošimų pagundų turėtų būti keturi zodiako ženklai .

Užgaidos

Ugninga, įnoringa, trokštanti meilės (ir ne tik) nuotykių ir kelionių Venera Šaulyje šią savaitę pažeista retrogradinio Neptūno iš Žuvų. Tai iliuzijų aspektas, kuris veiks iki ketvirtadienio (ypač antradienį ir trečiadienį).

Todėl spontaniški sprendimai (dėl naujo meilės romano, „pelningos“ investicijos, viliojančios kelionės, prabangaus pirkinio, saldžių desertų, ekstravagantiškos gurmaniškos vakarienės, brangių grožio injekcijų ir pan.) gali baigtis ne taip kaip tikitės.

Kadangi tai veiksmo aspektas, o ir Venera Šaulyje (ten jai norisi visko daug ir plačiai), todėl nusėdėti ramiai bus labai sunku, norėsis pakuotis lagaminus ir lėkti (beje, skrydžiai artimiausioms pandemijos „atostogoms“ beveik išpirkti visomis kryptimis). Visa tai darant būtinas dėmesys, informacijos tikrinimas, ypač sveika – kelių dienų pertrauka prieš priimant sprendimą.

Dėmesio:

* sutikus savo princą šiomis dienomis, gali atrodyti, jog jau metas kone vestuvių suknelę matuotis. Labai patartina įsižiūrėti ir išsiaiškinti: ar jis tikrai toks pasakiškas, ar tik eilinis pasakorius (labiau tikėtinas antrasis variantas);

* jei pinigai draskys kišenę ir norėsis įsigyti ką nors brangaus ir prabangaus (ypač, jei tas pirkinys - ne anksčiau planuotas, o noras spontaniškas) - galima permokėti ar apsipirkti, todėl būtina bent jau išsaugoti čekį;

* patartina vengti nežinomų, egzotiškų vaišių (ypač gėrimų), susilaikyti nuo alkoholio, iki ketvirtadienio neatlikti jokių kosmetologinių procedūrų, nebandyti naujų kremų, serumų, ypač grožio injekcijų. Galimos alergijos ir apsinuodijimai.

* atsargiai rinktis keliones, ypač vandeniu ir į salas. Jau kelyje gali paaiškėti, kad važiuoti teks „kvadratiniais“ ratais;

* investuoti pinigus patartina tik tuo atveju, jei suprantate, ką darote, tuo  nuolat užsiimate ar turite patyrusį konsultantą, nes galimi kainų šuoliai ir investicija nepasiteisins;

* turintiems priklausomybę nuo azartinių žaidimų – patartina ratu apeiti ar net užsiblokuoti įėjimus į kazino.

Pažeidžiamiausi – keturi ženklai

Tai veiks visus zodiako ženklus (moteris labiau), bet keturis – ypač.

Šauliai ir patys gali tapti savo užgaidų aukomis, ypač jei norės įtikti savo namiškiams. Jie gali pernelyg daug pinigų išleisti brangiems vardiniams rūbams, papuošalams, namų pirkiniams.

Dvyniai ypač atsargūs turėtų būti asmeniniuose santykiuose, ypač žiūrėti, kokius kontraktus pasirašo, kokius konsultantus samdo. Galima partnerio apgavystė arba partnerio užgaidų išprovokuotos piniginės išlaidos.

Liūtai gali būti iš tų, kurie turėtų įvertinti, ar nepermoka už savo svajonių kelionę, ar ne per brangią dovaną išrinko savo mylimam asmeniui, ar nepasiduoda vaikų užgaidoms. Būtent juos gali suklaidinti meilė iš pirmo žvilgsnio. Ir būtent jiems neverta į azartinius žaidimus veltis. 

Avinai neturėtų pasiduoti svetimoms sąmokslų teorijoms, užsieniečių vilionėms, neturėti iliuzijų, kad kyšis ar flirtas padės egzaminuose ar teisme.

Provokatoriai

Provokatoriaus vaidmenį šią savaitę atlieka Šauliai ar kokia kita ugninga nenustygstanti asmenybė. Pasakoriaus rolėje – Žuvys ar koks paslaptingas guru iš užjūrio.

Panašų (savi)apgaulės aspektą šiemet jau išgyvenome kovo 12-15d . Todėl, pasirausus atmintyje galima patikrinti, ar jūs - taikinyje. Jei tada įsivėlėte į meilės intrigą, netinkamai investavote, pernelyg daug išleidote - tai indikatorius.

Kadangi tai veiksmo reikalaujantis aspektas - tai geriausia nukreipti energiją ir užgaidas į kūrybą, komforto kūrimą santykiuose, mėgaukitės spa, filmais, muzika.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite