Angle down Atgal

Išleistas naujas elektroninis leidinys „Lietuvių kalbos dienų renginiai“

Kviečiame susipažinti su nauju elektroniniu leidiniu „Lietuvių kalbos dienų renginiai“, kurį parengė V. Mykolaičio-Putino muziejus. Jame pristatomi 2019-2020 m. vykę muziejaus renginiai: Eilėraščio, skirto lietuvių kalbai, konkursas bei Lietuvos mokinių esė konkursas „Gimtosios kalbos šaltiniai “.

Leidinyje pateikiami prizinių vietų laimėtojų kūrybiniai darbai, kurie leidžia ne tik pajusti gimtosios kalbos meilę, bet ir suvokti jos išsaugojimo bei puoselėjimo būtinybę. Tai unikali galimybė susipažinti su vertinimo komisijos narių Marijampolės savivaldybės administracijos kalbos tvarkytojos Zinos Eklerienės bei Marijampolės švietimo centro metodininko Vyganto Dilio kalbomis, pristatančiomis esė darbų rašymo privalumus ir trūkumus, kūrybinio mąstymo gaires.

Taip pat sužinosite, kaip gimtosios kalbos svarbą savo tekstuose akcentavo lietuvių literatūros klasikas V. Mykolaitis-Putinas. Jo mintys kviečia sugrįžti prie gimtosios kalbos versmių, vertinti savo šalies kultūrą, iškiliuosius jos kūrėjus, nenustoti kurti. Mes visi kartu savo darbais galime kurti odę Gimtajai kalbai, savo Tautai ir Valstybei.

Leidinį finansavo Valstybinė lietuvių kalbos komisija bei Marijampolės savivaldybė.


Susipažinti su leidiniu „Lietuvių kalbos dienų renginiai“ galite čia:
http://www.marijampolesmuziejus.lt/images/M_images/pdf/lietuviu_kalbos_dienu_renginiai.pdf


Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite