Angle down Atgal

ISL finalinio etapo starte D.Rapšys ir vėl nusileido 20-mečiui britui

Savaitgalį Budapešto „burbule“ finišuos finalinis Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) etapas, kuriame „Energy Standart“ komandą link triumfo atvesti siekia ir geriausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys.

Finaliniame etape rungiasi keturios komandos – „Energy Standard“, „Cali Condors“, Los Andželo „Current“ ir Londono „Roar“.

Lygiai kaip ir prieš savaitę, 400 m. plaukime laisvuoju stiliumi D.Rapšys turėjo pripažinti 20-mečio brito Tomo Deano pranašumą.

Plaukimo pradžioje vienu metu net 7-oje pozicijoje atsidūręs lietuvis greitai sugrįžo tarp lyderių ir paskutiniaisiais distancijos metrais padavė rimto spaudimo viso plaukimo metu pirmavusiam britui.

Visgi lietuviui iki varžovo galiausiai pritrūko vos 0,19 sek.

D.Rapšio užfiksuotas laikas – 3:36.75 min. Už šį pasirodymą lietuvio ekipos taškų kraitis papilnės 7 taškais.

Trečioje vietoje liko Townley Haasas, tačiau pastarasis nuo lyderių dueto atsiliko beveik 3 sekundėmis.

Iš viso per 11 šio sezono plaukimų ISL varžybose D.Rapšys septyniskart iškovojo pirmąją ir keturis kartus – antrąją vietą.

Šeštadienį prie starto linijos stojo ir kitas „Energy Standart“ lietuvis Simonas Bilis. Jis kartu su Benu Proudu, Andrejumi Žilkinu ir Kregoru Zirkasu vyrų estafetėje 4x100 m. laisvuoju stiliumi užfiksavo penktą rezultatą (3:08.75 min.).

Plaukime triumfavo kitas „Energy Standart“ ekipos ketvertas.

Po pirmosios dienos „Energy Standart“ su 239,5 tšk. rikiuojasi antroje vietoje ir į priekį užleidžia „Cali Condors“ (267 tšk.).

Be D.Rapšio ir S.Bilio šioje komandoje yra ir trečiasis lietuvis Andrius Šidlauskas.

Primename, kad šių metų sezonas vyksta Budapešto „Duna“ arenoje, Vengrijoje, kur „burbulo“ sąlygomis per 300 geriausių pasaulio plaukikų iš pusšimčio šalių varžosi dėl kiek daugiau nei 6 mln. JAV dolerių prizinio fondo.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite