Angle down Atgal

Išgertuvės lietuviams baigėsi žmogžudyste: nužudę išmetė kaip šiukšlę

Buitinės išgertuvės dažniausiai neapsieina be liūdnų pasekmių. Taip nutiko ir Birminghamo mieste gyvenusiems trims draugams – dviem lietuviams ir rusui, kurie dar praėjusiais metais per išgertuves neapskaičiavo savo veiksmų ir nužudė žmogų.

Jau metus ši byla nagrinėjama teisme, o prokuroras atskleidžia vis dar atskleidžia naujų detalių apie šiurpų nusikaltimą. Nors apie bausmę kalbėti anksti, tačiau jau neabejojama, kad nuosprendis lietuvių ir ruso tikrai nepaglostys.

Spalio pabaigoje vykusiame teismo posėdyje paaiškėjo, kad trys išgėrę vyrai taip stipriai sumušė benamį žmogų, kad nuo sužalojimų jis mirė. Tada trijulė jo kūną suvyniojo į miegmaišį ir išmetė per langą į gatvę.

„Jūs ne tik nužudėte benamį, bet ir pasielgėte su juo kaip su šiukšle, išmesdami jį“, - buvo skelbiama teisme.

60-metis Olegas Borisovskis, 44-erių Saulius Lemezonas ir 30-metis Vytautas Medeckis. Šios lietuvių ir ruso pavardės jau ilgą laiką mirga žiniasklaidoje, aprašant žiaurius, Anglijoje įvykdytus nusikaltimus. Nusikaltimas įvykdytas praėjusių metų lapkričio 6 d. Birminghame, Walford Road. Nužudytasis – 55-erių latvis Sandris Abimeicevs.

Teisme pridurta, kad vienas vyrų filmavo, kaip kiti du apgauna benamį, atsivilioja į namus, o įvykdę žiaurų nusikaltimą – toliau išeina ieškoti alkoholinių gėrimų.

„Šie trys vyrai mirtinai sumušė auką. Kai tapo aišku, kad S. Abimeicevs merdėja arba jau yra miręs, jie sukišo jo kūną į miegmaišį ir išmetė į gatvę per langą. Jie paliko jo kūną gatvėje gulėti it šiukšlę. Nebuvo jokios priežasties žudyti auką, nekilo jokio konflikto, tačiau šie trys vyrai buvo labai apsvaigę nuo alkoholio, galbūt tai jau yra paaiškinimas“, - buvo kalbama teisme.

Iš Rusijos kilęs O. Borisovskis vienintelis turėjo registruotą adresą Walford Road gatvėje, kur ir įvykdytas nusikaltimas, kai tuo tarpu abu lietuviai neturėjo pastovios gyvenamosios vietos. Visi trys jie dažnai susirinkdavo ir rengdavo išgertuvių vakarėlius.

http://www.anglija.today

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite