Trumpasis paramos nr. Lietuvoje – 1670, kuriuo galite labai lengvai skirti 1, 2 ar 5 Eur paramą (nuo jų dar bus nuskaičiuoti mokesčiai ~40proc.), tiesiog išsiuntę SMS (Bitė, Telia, Tele2) žinutę su tekstu: LETENELE1 ; LETENELE2 ar LETENELE5
Angle down Atgal

Paliktas prie prieglaudos vartų Džekas ieško naujos šeimos

Kai Džekas susirgo ir jo kailis išpliko, jo šeimininkai jį atvedė prie prieglaudos Telšiuose vartų, pririšo ir nuėjo. „Telšių uodegėlė“ tuo metu visai neturėjo vietų, tad kreipėsi į mus pagalbos.

Norite paremti „Šiaulių letenėlės“ veiklą?

Taip Džekas atkeliavo į „Šiaulių letenėlę“, visas iššplikęs, nusikasęs. Poodinė erkutė buvo išvarginusi Džeką. Bet tai jau praeity. Dabar jis sveikas, gražus ir geras šuo.

Džekas labai draugiškas, be galo mėgstantis pasivaikščiojimus. Vaikšto jis ramiai, saugiai. Nors ir nemažas šuo, su juo pasivaikščiojimai yra vienas malonumas, nes tuo metu galima svajoti apie širdžiai mielus dalykus. Džekas tam netrukdo, jis turi savų reikalų – uostyti, tyrinėti, domėtis. Visus kvapus sugeria į savo gražią nosį ir mėgaujasi gyvenimu.

Metų Džekui yra tiek, kad jis jau yra išmintingas šuo (apie 5-6), todėl galėtų būti puikus draugas, ilgų pasivaikščiojimų kompanjonas. Ir labai gražiai saugotų jūsų ramų miegą!

Džekas vakcinuotas, čipuotas.

Daugiau apie Džeką rasite čia.

Paskambinkite 868797671.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite