Angle down Atgal

Išasfaltuotos abi Palentinio kaimo gatvės

Garuoja asfaltas Palentinio kaimo Palangos gatvėje – nuo pat ryto čia darbuojasi UAB „Žemaitijos keliai“ meistrai. Praeitą savaitę asfaltu jie padengė Raudžio gatvę. Generalinė rangovė UAB „Storoma“ pagal sutartį su Šilalės rajono savivaldybe Raudžio ir Palangos gatvių kapitalinį remontą turi baigti iki kitų metų gruodžio 30 dienos, bet kitiems metams jai liks tik baigiamieji apdailos darbai.

- Neįtikėtina, negalime atsidžiaugti, – atvykęs pažiūrėti darbų sakė kaimo bendruomenės pirmininkas Kazys Rakickas. - Mes tiek ilgai prašėme, tiek ilgai laukėme, kad nieko jau nesitikėjome. Žiūrim – tikrai, ne pokštas!

Šiemet išasfaltuotas kelias nuo Kaltinėnų iki Jaunodavos, bet iki Palentinio dar liko apie keturis kilometrus žvyrkelio. Palentinis norėtų, kad visas Varnių – Kaltinėnų kelias būtų asfaltuotas. Pasirodo, dabar to siekia ir varniškiai.

- Dabar susivienijom su Varnių bendruomene ir reikalaujame, kad Varniai su Kaltinėnais būtų sujungti asfaltu. Ir jie, ir mes renkame parašus. Mes žinome, kad kelias nepriklauso nei Šilalės, nei Telšių rajono savivaldybėms, mūsų prašymas adresuotas Lietuvos automobilių kelių direkcijai, – sakė bendruomenės pirmininkas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite