(NE­REN / Real­to nuo­tr.)
Angle down Atgal

Iš išorės – pui­kus na­mas, o vi­du­je – krau­pus kalė­ji­mas

Vie­na­me ne­kil­no­ja­mo­jo tur­to po­rta­le at­si­ra­do skel­bi­mas apie par­duo­damą namą Nau­jo­jo­je Ang­li­jo­je, Ver­mon­te (JAV). Išo­riš­kai gra­žus na­mas sle­pia siau­bingą pa­slaptį – rūsy­je tebė­ra kalė­ji­mas, ku­ris ne­bu­vo tvar­ko­mas nuo pat 1878 m., kai tik bu­vo įkur­tas.

Patrauklus pastatas kadaise buvo kalėjimo prižiūrėtojo gyvenamoji vieta. Nepaisant namo renovacijų, kalėjimo kameros nė kiek nepakeistos nuo 1878-ųjų, tad toks „privalumas“ gali lengvai atbaidyti naujus namo savininkus.

Rūsyje slepiasi jau surūdijusio plieno kameros su grotomis, besitęsiančiomis nuo grindų iki lubų. Greta galima išvysti kriaukles, tualetus. Tiesa, jie taip pat neliesti nuo pat pastatymo pradžios, tad atrodo taip pat kraupiai. Jei susidomėjusieji nėra tikri dėl šių namo „priedų“, skelbime siūloma apgalvoti, kuo dar galėtų tapti šios ypatingos namo vietos.

Nepaisant rūsio paslapčių, namas yra gražus, sutvarkytas, erdvus, turintis keturis miegamuosius, virtuvę, svetainę, du vonios kambarius ir didžiulį kiemą. Portale jis pristatomas kaip vienos šeimos namas ir priduriama, kad šalia šiaurinės namo sienos yra prijungtas buvęs Esekso grafystės kalėjimas su originaliomis kameromis.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite