Angle down Atgal

Iš inkasavimo automobilio pasipylus pinigams kilo chaosas

Viename Kalifornijos greitkelyje iš šarvuoto inkasavimo automobilio penktadienį pasipylus pinigams kilo chaosas, automobilininkai pradėjo stoti ir rinkti banknotus.

Tačiau viltys prieš Padėkos dienos šventes netikėtai prisikimšti kišenes sudužo atvykus policijai, du žmonės buvo areštuoti.

„Yra daug vaizdo medžiagos, įrodančios, kad žmonės vogė pinigus nuo greitkelio, juos rinko“, – spaudos konferencijoje paskelbė Kalifornijos kelių policijos seržantas Curtisas Martinas (Kertisas Martinas).

Įvairios vertės banknotai, iš viso tūkstančiai dolerių, priklauso vienam bankui ir turi būti sugrąžinti vienoje policijos nuovadoje, pridūrė pareigūnas.

Pinigais ėmė lyti nuo Meksikos sienos iki pat Kanados einančiame kelyje „Interstate 5“ netoli San Diego, atsidarius inkasavimo automobilio durelėms.

Socialinėje žiniasklaidoje paskelbtoje vaizdo medžiagoje matyti žmonės, bėginėjantys po kelią, renkantys pinigus ir net iš džiaugsmo svaidantys banknotus į orą.

„Ar kada esat matę tokį dalyką?! Ką jūs darytumėt?!“ – socialiniame tinkle „Instagram“ parašė vartotojas @demibagby.

Tačiau policija įspėjo, kad ta pati vaizdo medžiaga bus panaudota susekant visus, kas greitu laiku nesugrąžins pinigų.

„Jiems geriau laikytis sąžiningumo politikos, nei laukti, kol juos suseksime ir pasibelsime į duris“, – sakė C. Martinas.

Du asmenys, vyras ir moteris, atsitiktinai užrakinę savo automobilį ir nebegalėję į jį patekti, blokavo vieną eismo juostą ir negalėjo išvažiuoti iš įvykio vietos. Jie buvo areštuoti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite