Angle down Atgal

Investicijos pasieks rajono priešgaisrinę tarnybą

Spalį Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba pasitiko neeiliniu įvykiu – pradedamas įgyvendinti 350 tūkstančių eurų į rajoną atnešiantis projektas.

Jo metu bus įsigytas naujas gaisrų gesinimo automobilis su įranga, kuriame taip pat bus sukomplektuota gelbėjimo įranga, skirta teikti pagalbą autoįvykių metu. Iš projekto lėšų bus įsigyta 10 kvėpavimo organų apsaugos aparatų komplektų bei apsauginės ugniagesių aprangos, skirtos ugniagesių darbo sąlygų pagerinimui.

Atsinaujins ir dalis Veisiejų ugniagesių komandos pastato patalpų, kuriose numatyta įkurti savanorių ugniagesių rengimo centrą.

Taip pat bus surengti 8 bendri mokymai ugniagesiams bei kitiems ekstremalių situacijų valdyme dalyvaujantiems asmenims.

Projektą  „Pagalba ir apsauga pasienio bendruomenėms“ Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba kartu su  partneriu – Tikocino valsčiumi iš Lenkijos įgyvendina  pagal INTERREG V-A Lietuvos-Lenkijos programą. Bendra projekto vertė – beveik 650 tūkst. eurų.

„Džiaugiuosi, kad investicijos neaplenkė ir savivaldybės priešgaisrinės  tarnybos. Žinau, kad įsigyta įranga ir surengti mokymai bus labai naudingi. Dėkoju tarnybos vadovui Mariui Varneliui ir savo patarėjai Sonatai Dumbliauskienei už darbštumą, bendradarbiavimą ir nepakartojamus rezultatus. Lai gaisragėlės, kurias visi kartu pasodinome, tampa sėkmingo projekto įgyvendinimo simbolis“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite