Midas_x24 nuotr.
Angle down Atgal

Instagramo žvaigždė – katinas su keturiomis ausimis

Jei kas nors gali užkariauti internetą be ypatingų pastangų, tai katinai. Kačių mylėtojai atsivers viską, kas susiję su šiais mielais gyvūnais. O ypač jei tai katinas su keturiomis ausimis! Taip, jis tikras, jis gyvena ir net gali pasigirti didžiuliu sekėjų būriu socialiniame tinkle.

Susipažinkite su Midu – tai rusų mėlynasis katinas, dėl genų mutacijos gimęs su dviem poromis ausų ir netaisyklingu žandikauliu. Tiesa, šis išsigimimas jokios įtakos jo klausai ir sveikatai neturi. Gyvūnas puikiai girdi ir gerai jaučiasi.

Pasak šeimininko Kaniso, Midas buvo vienas iš šešių vados katinėlių. Jis gimė Turkijoje vieno draugo namuose. Tiesa, dėl neįprastos mažylio išvaizdos Kanisas baiminosi, jog gyvūnui bus sunku rasti namus, tad jauniklį nutarė pasilikti pats.

Po veterinarų konsultacijų ir patikinimo, kad katinas jaučiasi puikiai ir sveikatos sutrikimų neturi, atrodo, Midas gyvena tobulą gyvenimą. Ypatingasis katinas turi netgi jam sukurtą instagramo paskyrą, kurią seka daugiau nei 100 tūkstančių žmonių, besižavinčių juo ir stebinčių kasdienį jo gyvenimą.

Parengta pagal Boredpanda.co​m

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite