Angle down Atgal

Įkvepianti memuarų knyga „Valgyk, melskis, mylėk“ sugrįžta atsinaujinusi

Birželio pabaigoje Lietuvos rinkoje pasirodė naujoji autorės Elizabeth Gilbert knyga „Merginų miestas“ – karščiausias vasaros skaitinys.

Vos po mėnesio Leidykla VAGA ir vėl džiugina – išleisdama į daugybę kalbų išverstą, milžiniškos sėkmės pasaulyje sulaukusią autorės memuarų knygą „Valgyk, melskis, mylėk“, kurios laida pasipuošė naujais viršeliais.

Tai drąsus, nuoširdus ir atviras amerikiečių rašytojos Elizabeth Gilbert pasakojimas apie netikėtus ir radikalius gyvenimo pokyčius – ji palieka sėkmingą, šių dienų standartais matuojant, gyvenimą Jungtinėse Amerikos Valstijose ir išsiruošia į kelionę po tris šalis, kad atrastų save ir tai, kas gyvenime svarbiausia.

Šalys, po kurias E. Gilbert keliauja, pasirinktos neatsitiktinai – kiekvienos valstybės pavadinimas prasideda raide „I“ (angl. „I“, liet. „aš“), simbolizuojantis tikrąjį kelionės tikslą – savęs pažinimo paieškas. Autorė išsirenka tris kultūras, kuriose ieško trijų skirtingų dalykų: Italijoje – malonumų, Indijoje – dvasingumo, o Indonezijoje – pusiausvyros. Ši knyga stebina neįprasta ir įdomia kompozicija, įkvėpta Rytų filosofijos: viskas suverta į 108 pasakojimus – būtent tiek karoliukų sudaro tradicinį indų maldos vėrinį – džapą malą.

Naujai išleista „Valgyk, melskis, mylėk“ knyga sudomins ir ras kelią į to skaitytojo širdį, kuris jau ilgą laiką svajoja pasinerti į avantiūrą – pakeisti „nusistovėjusį“ gyvenimą ar net  kardinaliai jį pakeisti.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite