Angle down Atgal

Ignalinos rajono ligoninėje daugiau koronaviruso atvejų nėra

Ignalinos rajono ligoninės medikui nustačius teigiamą koronaviruso atvejį, kitiems ligoninės darbuotojams infekcija nenustatyta, nurodo Ignalinos rajono savivaldybė.

„Gegužės 29 dieną buvo paimti ligoninės darbuotojų ir pacientų mėginiai, o vėlų vakarą iš Panevėžio laboratorijos gauti atsakymai. Kaip informavo ligoninės vadovas Arvydas Ramelis, koronavirusas nenustatytas nė vienam iš 67 tirtųjų asmenų. Pakartotinis tyrimas bus atliekamas birželio 4 dieną“, – feisbuke pranešė savivaldybė.

Savivaldybė taip pat pranešė apie sprendimus dėl Vidaus ligų ir Slaugos skyrių darbo organizavimo.

„Vidaus ligų skyriaus pacientai gegužės 30-osios rytą pervežti į Utenos (2) ir Panevėžio respublikinę (2) ligonines. Geriau besijaučiantys ligoniai perkelti į Slaugos skyrių. Vidaus ligų skyrius, kaip ir kitos ligoninės patalpos, dezinfekuotas. Jis uždarytas 14–os dienų laikotarpiui, vėliau bus priimami sprendimai atsižvelgiant į esamą situaciją“, – nurodo savivaldybė.

Nurodoma, kad darbas ligoninėje organizuojamas komandomis, ją sudaro gydytojas, vienas ar du slaugytojai, slaugytojo padėjėjas, valytoja. Vienam komandos nariui pasireiškus COVID–19 ligos simptomams, būtų keičiama visa komanda.

Savivaldybės teigimu, ligoninėje naudojamos aukščiausio lygio apsaugos priemonės, o iki birželio 4 dienos darbuotojų patekimas į ligoninę ir išėjimas ypač sugriežtinti (matuojama temperatūra, pildomas klausimynas), jiems patariama ir ne darbo metu laikytis griežtesnių karantinų sąlygų.

Šeštadienį pranešta apie 8 naujus koronaviruso infekcijos atvejus. Du iš jų nustatyti medikams.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite