Angle down Atgal

Ignalinoje – nauji dviračių takų ir Ligoninės gatvės projektai

Savivaldybės tarybos posėdyje pritarta Ignalinos rajono savivaldybės administracijos teikiamam projektui „Dviračių ir pėsčiųjų tako įrengimas Ignalinos mieste, sodininkų bendriją sujungiant su esamu dviračių ir pėsčiųjų taku“. Take suplanuotas tiltelis, taip pat nukasti šlaitą, pastatyti apsauginę tvorelę šalia šlaito link ežero. Numatyta įrengti ir poilsio aikšteles žmonėms su negalia.

Pritarti Utenos regiono integruotos teritorijų vystymo programos patikslinimui. Regioninio planavimo būdu nebus įgyvendinami du projektai, suplanuoti Utenos regiono integruotoje teritorijų vystymo programoje. Projektas „Dviračių ir pėsčiųjų takų plėtra Ignalinos miesto esamame take nuo Mokyklos g. į Strigailiškio kaimą“ nebus įgyvendinamas, nes projekto paraiškos vertinimo metu nebuvo pritarta dviračių tako tiesimui nuo Mokyklos g. į Strigailiškio kaimą dėl atkarpoje planuotos tako vietos per privatų žemės sklypą. Siekiant nusavinti sklypo dalį, reikia atlikti daug sudėtingų procedūrų. Dėl to labai užsitęstų projekto įgyvendinimo laikas.

Projektą „Ignalinos miesto Ligoninės g. dalies rekonstrukcija“ nuspręsta įgyvendinti iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, nes pavėluotai gautas ekpertuotas techninis projektas, kuris turėjo būti teikiamas su paraiška regioniniam finansavimui gauti. Terminas negalėjo būti pratęstas. Meras Justas Rasikas apgailestavo dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių ir užsitęsusių parengiamųjų darbų, kurių nespėta laiku atlikti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite