Angle down Atgal

Ignalinoje – dar keturi nauji COVID-19 atvejai

Dešimt iš 23 praėjusią parą patvirtintų naujų koronaviruso atvejų yra susiję su žinomais protrūkiais, šeši atvejai – įvežtiniai, penktadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Keturi atvejai patvirtinti Utenos apskrityje. Jie siejami su protrūkiu Ignalinoje.

Dviem asmenims simptomai pasireiškė, kiti du jų nejaučia.

Nustatyta 18 sąlytį turėjusių asmenų. Iš viso dabar su šiuo židiniu siejama 17 infekcijos atvejų. 

Šią savaitę Ignalinos rajono savivaldybėje taip pat intensyviau atliekami profilaktiniai tyrimai dėl COVID-19. Kaip skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, šią savaitę, nuo rugpjūčio 3 d. iki rugpjūčio 9 d. imtinai, Molėtų, Šalčininkų, Kėdainių, Ignalinos, Vilniaus, Prienų, Klaipėdos ir Kauno rajonų, o taip pat Vilniaus, Kauno ir Panevėžio miestų gyventojams bus intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso infekcijos. Šiose 11-oje savivaldybių fiksuojamas didesnis sergamumas COVID-19 liga negu kitose Lietuvos savivaldybėse.

Testavimo tvarka išlieka tokia pati: šiose didelės rizikos savivaldybėse šią savaitę profilaktiškai bus tiriami gydymo bei socialinės globos įstaigų darbuotojai. Taip pat papildomai bus tiriami pacientai, kurie gydymo įstaigose praleido daugiau negu 48 valandas.

Papildomi tyrimai atliekami ugniagesiams gelbėtojams, kariams, vaistininkams, mobilių punktų ir karščiavimo klinikų darbuotojams bei kitiems asmenims, nurodytiems operacijų vadovo sprendime Nr. V-1336.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite