Angle down Atgal

Ignalinoje auga naujos plaukimo žvaigždutės

Ignalinos sporto ir pramogų centro baseine surengtos jau tradicinėmis tampančios plaukimo varžybos „Jaunoji plaukimo žvaigždutė 4“. Ši šventė skirta mažiausiems plaukikams, kurie tik pradeda savo sportinį kelią. Į Ignalinos baseiną susirinko apie 130 vaikų iš Mažeikių, Šiaulių, Varėnos, Anykščių, Utenos, Elektrėnų, Rokiškio, Vilniaus plaukimo mokyklos „Nemunas“, na ir aišku, mūsų mažieji plaukikai.

Plaukimo takeliuose vyko atkakli kova, o ignaliniečiai individualiose rungtyse laimėjo 11 medalių: 5 aukso, 3 sidabro ir 3 bronzos medalius, bei buvo antri estafetiniame plaukime. Du aukso medalius tarp 2009 metų gimimo berniukų laimėjo Adomas Lenardas. Greičiausias jis buvo 50 m nugara ir 50 m laisvuoju stiliumi rungtyse. Nepralenkiama tarp 2009 metų mergaičių 50 m krūtine rungtyje buvo Auguste Rakitinaitė, o 50 m peteliške ji iškovojo sidabro medalį, į priekį praleidusi Utenos plaukikę. 2010 metų gimimo grupėje aukso medalius laimėjo Kornelija Jankovičiūtė (50 m laisvuoju stiliumi) ir Edvinas Vielys (50 m krūtine).

Po varžybų, apdovanojimų įteikimo ceremonija vyko restorane „Žuvėdra“. Visi varžybose dalyvavę vaikai buvo apdovanoti medaliais, visi valgė skanias picas ir ledus. Mūsų jaunąsias žvaigždutes plaukimo varžyboms ruošia Ignalinos kultūros ir sporto centro treneriai Dovilė Mikoliūnaitė ir Eugenijus Rakitinas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite