Angle down Atgal

Ignalina ruošiasi vasarai: renginių nestigs

Šiais metais planuojama švęsti Ignalinos ir Dūkšto gimtadienius. Nors renginiai jau suplanuoti, kol kas negalima tiksliai pasakyti, ar jie įvyks, skelbia Ignalinos rajono savivaldybės administracija. 

Ignalinos rajono kultūros centras birželio pradžioje kvies į vokalinių ansamblių, populiariųjų šokių festivalius. Joninėms planuojamas liaudiškos muzikos kapelų festivalis, vėliau vyks klasikinės muzikos, liaudies šokių festivaliai. Ignaliniečiai bus kviečiami į miesto pikniką.

Pagrindinė miesto gimtadienio šventė vyks liepos 17-18 dienomis. Oficialioji jos dalis numatyta Laisvės aikštėje, vakariniai koncertai – Lietuvos žiemos sporto centro teritorijoje, prie Žaliojo ežero.

Gegužės mėnesį muziejus organizuos Tarptautinės muziejų dienos ir Muziejų nakties renginius, birželio pradžioje – spalvingą ir nuotaikingą Aitvarų šventę.

Birželio 11 dieną biblioteka rengs Tarptautinę poezijos šventę ir ignaliniečių kūrybos rinktinės pristatymą.

Pagrindinės miesto šventės metu Totorių gatvėje vyks projekto „Totorių istorija žadina vaizduotę“ šventinis renginys, taip pat vienoje iš miesto gatvių bibliotekos palapinė kvies į akciją „Pramogauk su biblioteka“.

Birželio 1 dieną biblioteka organizuoja Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Dūkšto 160-mečiui skirtas „Bitučių varžybas“. Tai smagios programavimo ir žaidimų veiklos mažiesiems, kurios šurmuliuos bibliotekos kiemelyje.

Dūkšto miesto 160-ajam jubiliejui skiriamas rugpjūčio mėnuo. Rugpjūčio 3-5 d. planuojamas vaizduojamųjų menų pleneras ir jo darbų paroda Dūkšto geležinkelio stotyje. Taip pat vyks vėlimo edukacijos ir darbų paroda, fotografijų paroda, dūkštiečių kūrybos vakaras „Susitikime ant tilto“, sporto varžybos.

Pagrindinė jubiliejinė Dūkšto miesto šventė numatyta rugpjūčio 14 dieną.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite