Marijampolės mero socialinių tinklų paskyros nuotr.
Angle down Atgal

Igliaukoje pradėti infrastruktūros tvarkymo darbai

Marijampolės savivaldybės meras P. Isoda savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo žinia, kad Igliaukoje pradėti infrastruktūros tvarkymo darbai.

Mero teigimu, išilgai Taikos g. kairės pusės ir Šilelio g. dešinės pusės bus įrengiami pėsčiųjų takai, taip pat atsiras aktyvaus poilsio sporto įrenginių aikštelė su pėsčiųjų taku tarp Jaunimo ir Mokyklos gatvių.

„Dėmesys kaimiškosioms teritorijoms – Igliaukoje pradėti infrastruktūros tvarkymo darbai :)

Šiuo metu Igliaukoje pradėti vykdyti projekto „Viešosios infrastruktūros gerinimo Igliaukos gyvenvietėje“ darbai. Pėsčiųjų takai bus įrengiami išilgai Taikos g. kairės pusės ir Šilelio g. dešinės pusės, taip pat aktyvaus poilsio sporto įrenginių aikštelė su pėsčiųjų taku tarp Jaunimo ir Mokyklos gatvių.

Aktyvaus poilsio aikštelėje bus galima rasti sporto įrenginių zoną, vaikų žaidimų zoną. Taip pat bus įrengti suoleliai, šiukšliadėžės ir dviračių stovai. Siekiant užtikrinti patogų patekimą į šią aktyvaus poilsio aikštelę bus nutiestas pėsčiųjų takelis.

Tikimasi, kad įgyvendinus projektą ir atlikus visus jame numatytus darbus jaunimas ir Igliaukos seniūnijos bendruomenė turės puikias sąlygas laisvalaikiui, sportinei veiklai ir žinoma, patogiam bei saugiam judėjimui.“ – teigiama mero įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite