Angle down Atgal

I. Šimonytė apie prezidento užsimintą pandemijos suvaldymo planą: manau, kad jį tikrai paruošime

Prezidentui Gitanui Nausėdai pareiškus, kad nauja Vyriausybė privalo iškart turėti labai aiškų pandemijos valdymo planą, kandidatė į premjeres Ingrida Šimonytė sako, kad toks planas bus ruošiamas.

„Manau, kad tokį planą tikrai paruošime ir ketiname tą daryti – konsultuotis su ekspertais, mokslininkais, duomenų analitikais, procesų valdymo specialistais. Negalime parengti plano iki gruodžio 9 dienos, būdami spalio 28 dieną. Stengsimės parengti tokį planą, kuris būtų judantis taikinys pagal situacijos plėtrą lengvai adaptuojamas ir įgyvendinamas, kai nauja Vyriausybė galės prisiekti“, – žurnalistams Seime sakė I. Šimonytė.

Ji teigė norinti daugiau informacijos apie situaciją Lietuvoje.

„Kadangi rinkimai jau pasibaigė, galbūt iki rinkimų dalies informacijos nebuvo norima atskleisti, galbūt buvo kitų priežasčių. Dabar turime situaciją po rinkimų, norisi, kad ta situacija būtų skaidriai ir viešai pateikiama, ją visi galėtų matyti, tarp jų ir mes. Prašysime tos informacijos papildomai, analizuosime duomenis su specialistais“, – teigė I. Šimonytė.

„Būtų gerai, kad didžiąją dalį darbo padarytų pati Vyriausybė ir institucijos, kad kitiems politinio pasaulio dalyviams nereikėtų užsiimti paraleline ta pačia veikla“, – pridūrė ji.

„Laiko porinkiminei euforijai tiesiog nėra. Nauja Vyriausybė privalo iškart turėti labai aiškų pandemijos valdymo planą ir komandą, pasiruošusią jį vykdyti“, – trečiadienį Prezidentūroje vykusioje spaudos konferencijoje sakė šalies vadovas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite