Atlikėjo asmeninis archyvas
Angle down Atgal

Į romantišką gyvos muzikos kelionę po atviru dangumi šiauliečius kvies Justinas Jarutis

Muzikos mylėtojus Šiauliuose praėjusios savaitės pabaigoje pasiekė nuostabi žinia – rugpjūčio 26 d. vieninteliam koncertui atvyksta talentingasis, muzikalusis, charizmatiškasis Justinas Jarutis.

„Lietuvos balso“ mokytojas, grupės „Freaks on Floor“ vokalistas bei gitaristas surengs išskirtinai jaukų, romantišką muzikos vakarą vienoje gražiausių Šiaulių vietų – Chaimo Frenkelio vilos parke.

Ši vieta koncertui pasirinkta neatsitiktinai, mat ji idealiai atitinka lyriško ir subtilaus J.Jaručio kūrinių atlikimo koncepciją, o romantiška aplinka tik dar labiau sustiprins susirinkusių žiūrovų įspūdžius. Atlikėjas šiauliečius ir miesto svečius džiugins kartu su profesionalių Lietuvos muzikantų grupe.

Vos pasirodžius pirmiesiems pranešimams socialiniuose tinkluose apie J.Jaručio koncertą Šiauliuose jau per pirmąsias valandas buvo išgraibstyti per 100 bilietų.

Toks bumas organizatorių pernelyg nenustebino, kadangi šis savita charizma įkvėpiantis atlikėjas Šiaurės Lietuvos regione yra itin retas svečias, todėl visi norintys apsilankyti koncerte suskubo įsigyti bilietus, kurių vėliau gali ir nelikti, o informacijoje taip pat nurodoma, kad jie brangs.

„J. Jaručio kūryba ir jos išraiška yra unikali, todėl natūralu, kad jis sulaukia vis didesnio populiarumo. Tai dainininkas, kurio dažnai neišvysi koncertuojant Šiauliuose ar aplinkiniuose miestuose. Jaučiasi, kad žmonės apskritai yra išssilgę gyvų koncertų, vasariško ritmo, kuomet gali mėgautis vakaro mėnesiena, žvaigždėtu dangumi, o čia pat tau gyvai skamba mylima muzika“, - koncerto peizažą piešė organizatorius.

Taip pat visi planuojantys dalyvauti J. Jaručio koncerte organizatoriaus yra raginami savo patogumui rugpjūčio 26 d. 20 val. atvykti nešini asmenine kėde arba pledu, kurį esant palankiam orui bus galima pasikloti žaliojoje Ch.Frenkelio vilos parko erdvėje bei mėgautis pasirodymu „pikniko“ stiliumi.

„Norime žiūrovams suteikti maksimaliai gerą emociją, savotišką laisvės formą, kuri suteikia daugiau alternatyvų. Norintiems šokti – galima stovėti, norintiems jaukiai įsisukti į apklotą, galima ateiti su pledu, norintiems turėti savo VIP kėdę – galima tiesiog ją atsinešti“, - pasirinkimų galimybes vardino organizatoriai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite