Angle down Atgal

Į Lietuvą atkeliavo spalvotų priauginamų blakstienų mada – moterys renkasi ryškų žvilgsnį

Priauginamų blakstienų procedūra šiandien nėra naujiena. Daugybė moterų yra pamėgusios šią grožio procedūrą ir nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be jos. Nors pačios populiariausios yra juodos spalvos blakstienos, atsiranda vis daugiau alternatyvų. Į Lietuvą atkeliavo spalvotų priauginamų blakstienų mada. Tokios blakstienos gali pabrėžti jūsų akių spalvą arba tapti įvaizdžio dalimi.

Blakstienų priauginimo specialistė Juana Balkevičienė pasakoja, kad pirmą kartą ji spalvotas blakstienas priaugino dar gyvendama ir dirbdama Londone. Didžiojoje Britanijoje spalvotas priauginimas yra labai populiarus. Prireikė kelerių metų, kol ši mada atkeliavo į mūsų šalį.

„Saikingai priaugintos spalvotos blakstienos yra labai gražu. Tiesa, atlikta procedūra turi atrodyti subtiliai ir neįžūliai. Londone moterys visuomet būdavo drąsesnės. Norėdavo prisiauginti ne tik viršutines, bet ir apatines blakstienas“, – sako grožio srities atstovė, Lietuvoje dirbanti jau ketverius metus.

Profesionalius blakstienų priauginimo mokymus „Pro Master Home by Juana lash“ organizuojanti specialistė pasakoja, kad vis daugiau mokinių nori išmokti skoningai priauginti spalvotas blakstienas. Spalvoto priauginimo subtilybių ji ir jos kolegė Aistė Cikanavičė moko jau pažengusias meistres, kurios atvyksta pasitobulinti ir įgyti dar daugiau žinių.

„Yra koloristikos ratai, kuriais vadovaujantis sukuriamas puikiai atrodantis spalvotas efektas. Tiesa, reikia žinoti, kokios spalvos derės prie mėlynų akių, o kokios prie žalių. Taip pat, kurioje vietoje geriausia auginti: priekyje, viduryje ar šone“, – pasakoja specialistė.

J. Balkevičienė pastebi, kad dažniausiai spalvotą priauginimą renkasi tos klientės, kurios nebijo išsiskirti savo išvaizda ir mėgsta eksperimentuoti. Dažnai ryškiomis blakstienomis padailintas priauginimas pasirenkamas atostogoms. O kartais merginos sugalvoja derinti savo vakarėlio drabužį prie blakstienų spalvos.

Nuotraukose matomos merginos, kurioms priaugintos raudonos, žalios, mėlynos, rudos spalvos blakstienos. Su šiomis blakstienomis A. Cikanavičės ir J. Balkevičienės mokinė sukūrė šešėlio efektą. „Apačioje buvo dėtos juodos, tada tamsiai rudos, o ant viršaus šviesiai rudos spalvos blakstienos. Taip sukuriamas šiuo metu ypač madingas „ombre“ efektas“, – pasakoja specialistės.

Ypač išraiškingai atrodo žalios spalvos blakstienos. Norint išsaugoti ryškiai žalią spalvą, buvo naudojami skaidrūs klijai. „Tokios blakstienos mėgstamos švenčių laikotarpiu. Merginos nori išsiskirti iš kitų. Tad kodėl nepadarius to žvilgsniu?“ – šypsosi J. Balkevičienė. Grožio srities atstovė džiaugiasi, kad šis darbas buvo pastebėtas socialiniame tinklalapyje „Instagram“. Juo dalijosi vienas garsiausių priauginamų blakstienų puslapių.

Mėlynų blakstienų priauginimą atliko pati J. Balkevičienė. „Norėjau sukurti subtilų, tačiau šarmo turinti priauginimą. Todėl pasirinkau mėlyną spalvą. Ji labai tiko prie merginos rudų akių. Pavyko išlaikyti ir subtilumą – tik priekyje esančios blakstienos yra mėlynos, o ilgiausios blakstienos yra juodos spalvos“, – pasakoja specialistė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite