Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Į laisvę paleidžiama kūdikius seksualiai išnaudojusi darželio darbuotoja

Iki šiol pati žiauriausia Jungtinės Karalystės pedofilė moteris Vanessa George po septynerių metų, praleistų kalėjime, dar šio mėnesio pabaigoje išeis į laisvę. Tai – oficialiai patvirtinta teismo informacija.

Buvusi darželio darbuotoja, 49-erių Vanessa, į nelaisvę pateko dar 2009-aisiais, kai darželyje seksualiai priekabiavo ir išnaudojo kūdikius ir mažamečius vaikus.

Nepaisant didelio aukų šeimų pasipiktinimo ir netgi pačios valdžios nepritarimo, lygtinio paleidimo taryba priėmė sprendimą, kad moteris savo kaltę jau išpirko.

Pasak Plymouth miesto parlamento nario Luke Pollard, jis pats sulaukė oficialaus patvirtinimo, kad visos priemonės išlaikyti ją kuo ilgiau nelaisvėje jau yra išnaudotos ir rugsėjo pabaigoje moteris bus paleista į laisvę.

Plymouthe, Devono mieste esančiame „Little Ted“ darželyje dirbusi Vanessa apkaltinta keturiais priekabiavimo atvejais – du iš jų liečiant lytinius organus, du iš jų – įsiskverbiant ranka. Jai taip pat buvo pateikti kaltinimai dėl vaikų fotografavimo ir jų nuotraukų laikymo.

Aukų tėvai siekė, kad moteris kalėjime praleistų iki savo gyvenimo galo.

Paaiškėjus, kad moteris netrukus išeis į laisvę, aukų tėvai sunerimo dėl savo atžalų ir pareikalavo tinkamų sąlygų jiems apsaugoti.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite