Angle down Atgal

Į atidarytą mobilų patikros punktą Utenoje atvyko pirmieji pacientai

Vakar, kovo 25 dieną, darbą Utenoje pradėjo mobilus koronoviruso patikros punktas. Kaip informavo punkto koordinatorius, pirmieji užsiregistravę patikrai – devyni Utenos apskrities gyventojai.

Primename, kad mobilus punktas atidarytas „Utenio“ stadione (Užpalių g. 100). Atvykti į punktą galima tik savu automobiliu. Tvarką punkto prieigose palaiko ir pirmieji pacientus pasitinka Utenos rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Jovita Strazdienė bei vedėjos pavaduotojas Mindaugas Brazauskas. Jiems talkina savanoriai – Lietuvos šaulių sąjungos Utenos apskrities plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės šauliai.

Punkto darbo laikas – nuo 8 val. iki 20 val.

Prieš atidarymą su punkto pasirengimu priimti pirmuosius pacientus domėjosi Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, mero patarėjas Henrikas Zabiela. Apžiūrėjus teritoriją, patalpas medikams, pasikalbėjus su stadiono atstovais buvo nutarta pasirūpinti didesniu patikros vietos apšvietimu, kad punkto darbuotojai be problemų galėtų paimti tepinėlius ir vakare.

Punkto darbo pradžia taip pat domėjosi VšĮ Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, kiti Utenos rajono savivaldybės administracijos specialistai, atsakingi už punkto įkūrimą ir veiklą.

Plačiau susipažinti, kaip elgtis prieš skambinant karštąja linija trumpuoju telefono numeriu 1808 ir vykstant į mobiliuosius punktus, galima čia: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/zalia-sviesa-prades-veikti-mobilios-tyrimu-del-covid-19-paemimo-vietos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite