Angle down Atgal

Gyvūnų gerovės aktyvistai: tikėtina, kad šunys turės grįžti į daugyklas

Gyvūnų gelbėjimą iš nelegalių daugyklų šiuo metu kuruojanti organizacija „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ neslepia – tikėtina, jog dalis iš pragariškų sąlygų paimtų gyvūnų turės į jas bent laikinai grįžti. 

Gyvūnų teisių aktyvistus vienijanti organizacija išplatintame pranešime teigia, kad pastaruoju metu socialiniuose tinkluose „plūsta žinutės“ su informacija apie „liepiamus grąžinti gyvūnus“ iš daugyklos.

„Kol kas jokio sprendimo jokius gyvūnus grąžinti nėra, todėl ir paniką kelti anksti“, – skelbia VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“.

Vis dėlto, anot organizacijos darbuotojų, didelė dalis gyvūnų iš daugyklų buvo paimti be jokio teisinio pagrindo, be jokio fakto uždokumentavimo, be institucijų, be pažeidimų fiksavimo ir t.t., todėl labai tikėtina, kad jie turės į tas daugyklas grįžti: „Nes prieš nusikaltimą nusikaltimu nepakovosi, teisinė sistema, deja, taip neveikia.“

Organizacija visus gyvūnų mylėtojus dar kartą paragino neveikti chaotiškai ir nepridaryti daugiau bėdos negu naudos gyvūnams.

„Mūsų rekomendacija yra bent jau nustoti viešinti informaciją, kuri ne tik padeda iš anksto daugintojams susitvarkyti / paslėpti / nužudyti gyvūnus, bet ir nebeviešinti idėjų, kokias teises daugintojai turi, nes jie seka visus tokius patarimus ir labai mielai jais naudojasi“, – teigiama pranešime.

Anketą, kurioje galite registruoti įtariamus dauginimo taškus, rasite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite