Angle down Atgal

Gudieną papuošė naujoji „Aibė“

Gudienoje, ties posūkiu į Žaslius, buvusi senoji Kaišiadorių vartotojų kooperatyvo parduotuvė pasikeitė neatpažįstamai. Iš pradžių, vasario mėnesį pradėta parduotuvės rekonstrukcija virto į naujo pastato statybą.

Kaišiadorių VK pirmininkė Da-nutė Radzevičienė per naujos par-duotuvės atidarymą sakė, kad jų kolektyvui sekėsi visur. „Iš banko labai palankiomis sąlygomis gavome paskolą. Kitos lėšos – mūsų. Iš dviejų statybinių organizacijų apklausos būdu pasirinkome UAB „Sviremsta“. Šią statybinę įmonę jau gerai žinome, mums darė gastronomo pastato remontą, „Girelės“ parduotuvę atnaujino.

Jų jėgomis suremontuota parduotuvė „Sala“. Visada džiaugėmės geru, kokybišku darbu“, - gyrė D. Radzevičienė gen. rangovus. Prieš įžengiant pirkėjams atidarymo juostelę perkirpo savivaldybės mero pavaduotojas Darius Vilimas ir D. Radzevičienė. Patalpas pašventino kunigas Mindaugas Grenda. D.Vilimas atsiminė senąjį pastatą, kuris nei kiek neprimena naujojojo ir į kurį visuomet eidavo apsipirkti jo mama.

„Linkiu turėti daug ištikimų pirkėjų. Tegul parduotuvės lentynos būna pilnos prekių, o parduotuvė visad turi pirkėjų. Ačiū už jūsų iniciatyvas, už pastangas kurti naujas darbo vietas, gražinti miestą naujais pastatais“, - sakė D. Vilimas, įteikdamas D. Radzevičienei Padėkos raštą nuo Kaišiadorių savivaldybės. Su sveikinimais ir linkėjimais kreipėsi Kaišiadorių apylinkės seniūnė Gražina Škimelienė.

Ji pabrėžė, kad Gudienoje pastaruoju metu vyksta gražūs pokyčiai. „Be jūsų naujos parduotuvės su gražia aplinka greitai turėsime naują pėsčiųjų taką, kitais metais Palomenės gatvėje nusidrieks nauji šaligatviai“, - sakė seniūnė. Statybininkų vardu direktorę ir visą parduotuvės kolektyvą sveikino UAB „Sviremsta“ statybos direktorė Ingrida Matačiūnienė. „Linkiu, kad viskas jums sektųsi. O vadovė lai randa valandėlę atsipūsti ir pailsėti“, - sakė I. Matačiūnienė, įteikdama pagalvę su stilizuotu užrašu.

Parduotuvėje dirbs 5 pardavėjos ir viena pagalbinė darbuotoja. Tiek vadovę, tiek parduotuvės kolektyvą pasveikino „Aibė“ vadybininkas Povilas Urbonas, moterims įteikęs po rožę ir dovanėlę. Neliko šventės nuošalyje ir UAB „Rimsigna“ vadovas V. Drulia, atvykęs su gėlėmis bei dovana. „Mes su Kaišiadorių VK draugaujame daugiau kaip du dešimtmečius. Saugosime ir šią parduotuvę“, - sakė V. Drulia.

D. Radzevičienei, S. Silickienei ir kitoms administracijos atstovėms už suteiktas geras darbo sąlygas dėkojo parduotuvės kolektyvas. Jam vadovauja vedėja A. Misiūnienė. Kaip „Atspindžiams“ sakė pirmininkės pavaduotoja S. Silickienė, parduotuvės plotas – apie 250 kv. metrų. Padidėjo šaldytų mėsos produktų, pieno gaminių, vaisių ir daržovių asortimentas. Gerokai daugiau pirkėjai ras ir pramoninių, buities prekių.

Dar viena naujiena - „Kavos stotelė“. Yra pastatytas modernus kavos aparatas, pirkėjai galės stabtelėti ir pasimėgauti šiuo visų mėgiamu gėrimu. Naujoji parduotuvė dirbs kasdien nuo 8 iki 21 valandos, trumpesnis laikas tik sekmadienį – iki 18 valandos. Na, o atidarymo dieną netrūko malonių staigmenų. Prieš įėjimą buvo įrengtas „Laimės ratas“, kiekvienas, pirkęs prekių už ne mažiau kaip 5 eurus, gavo dovanų.

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite