Angle down Atgal

Grupė „Kitava“ ir naujienų platforma „Etaplius“ kviečia kurti stebuklus

Kalėdos – tai laikas, kai kiekvienas stengiamės atverti savo širdis, pripildyti jas gerumo, atjautos ir meilės kitiems: paguosti verkiantį, užjausti sergantį, apglėbti vienišą. Tos mažos dėmesio akimirkos gali tapti dideliu stebuklu tam, kuriam to labiausiai reikia.

Grupė „Kitava“ ir regioninės naujienų platformos „Etaplius“ komanda sveikina visus šv. Kalėdų proga ir linki atsigręžti kiekvienam į save, dar kartą pagalvoti, kokį mažą stebuklą šiemet galime sukurti.

Mūsų dovana šiemet tvari, tikra, neapčiuopiama, bet sukurta iš visos širdies! Dovanoje telpa gėris, jaukumas, meilė ir tikėjimas! Atspėkite, kas tai?

Tai nauja grupės „Kitava“ daina „Stebuklas širdyje“! Dainos vaizdo klipe nusifilmavo ir Etaplius komanda, kuri šiemet ne tik pati kuria stebuklą, bet ir skatina šventes sutikti tvariai. Filmavimo metu paruošti gardūs ir kvepiantys kakavos su zefyriukais stiklainėliai jau keliauja pas draugus ir partnerius. 

Pažadame, ši daina sušildys net ir sustingusią širdį, privers patikėti, kad ir sunkiausiu gyvenimo metu reikia neprarasti vilties ir tikėti stebuklais. Juk tikėjimas guodžia, įkvepia ir sušildo sielą.

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite