Angle down Atgal

Gruodžio 7-oji: vardadieniai, astrologija

Gruodžio 7-oji – Tarptautinė civilinės aviacijos diena. Šv. Ambraziejus.

Jungtinių Tautų Organizacija 1996 m. gruodžio 7 d. paskelbė Tarptautine civilinės aviacijos diena. Ši diena skirta pasidžiaugti aviacijos laimėjimais.

Šv. Ambraziejus gyveno 337-397 a. Jis laikomas bažnytinės muzikos tėvu ir liturgijos reformatoriumi – sukūrė ne vieną garsų himną, įtraukė himnų giedojimą į bažnytines pamaldas.

Gruodžio septintoji, šeštadienis – 341-oji metų diena (šeštoji 49-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 24 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Ašmantas, Ašmantė, Laigeda, Laigedė, Laigedas, Leinartas, Leinartė, Leonarda, Leonardas, Lynartas, Lynartė, Melanijus, Vygaudė;

rytoj: Gedmina, Gedminas, Gedmintė, Gedmintas, Guntilda, Vaidgina, Vaidginas, Zena, Zenas, Zenė, Zenona, Zenonas;

poryt: Bartmina, Bartminas, Gedenė, Leokadija, Pamela, Vakarė, Vakaris, Valerija.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.25, leidžiasi 15.54. Dienos ilgumas – 07.29.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Šaulio ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Apie save mes sprendžiame pagal savo idealus, apie kitus – pagal jų darbus“ (Nikelsonas).

***************

Astrologinė prognozė gruodžio 7-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Gali paaiškėti, kad jūsų planai nelabai sutampa su artimo žmogaus planais ar norais. Vienas iš jūsų galvos vien apie šiandienos poreikius, o kitam rūpės tolimesnė ateities perspektyva.

JAUTIS. Įsivyraus vidinio nerimastingumo atmosfera. Labiau pasikliaukite savo blaiviu protu bei intuicija nei abejotinais patarimais, už kurių gali slypėti savanaudiški, šališki interesai. Nežiopsokite kelyje.

DVYNIAI. Šiandien bandysite į pagalbą pasitelkti draugus, partnerius, kad ir kokios pagalbos jums reikėtų. Mažiau problemų patirsite, jei jums nepatinkančio pasiūlymo, įsipareigojimo atsisakysite iš karto.

VĖŽYS. Tikriausiai prasiplės įtakingų pažįstamų ratas, bus susitarta dėl svarbaus reikalo, renginio, tačiau daug ką gali sugadinti jūsų nepunktualumas arba nepakankamas atsakingumas.

LIŪTAS. Nevengsite atskleisti savo minčių, idėjų ir jausmų, bet darysite tai taip originaliai, kad jūsų gali nesuprasti. Būkite apdairesni skolindami arba skolindamiesi pinigus, brangius daiktus.

MERGELĖ. Pažįstamas žmogus gali prašyti paskolos arba reikalauti, kad grąžintumėte skolą ar pasiaiškintumėte dėl kokio nors savo poelgio. Vakare pasisaugokite provokacijų, vagysčių. Nesileiskite vedžiojami už nosies.

SVARSTYKLĖS. Galite susitikti su buvusiu partneriu arba pažįstamu, grįžusiu iš kelionės. Nelįskite į abejotinas avantiūras. Tam prireiktų gerokai patuštinti ne tik savo, bet ir partnerių kišenes, o garantijų niekas nesuteiks.

SKORPIONAS. Tikriausiai norėsis keisti įprastą gyvenimo ritmą, mitybos įpročius. Kad išvengtumėte nesusipratimų bendraudami, pasistenkite neįkyrėti moralais, nepiršti savo nuomonės.

ŠAULYS. Šiandien labai rūpinsitės vaikais, jų gerove. Didesnio dėmesio sulauks ir antroji pusė, mylimas žmogus. Tikėtini šiokie tokie nesklandumai, susiję su numatytais susitikimais, renginiais ar išvykomis.

OŽIARAGIS. Užplūs praeities prisiminimai, padidės emocinė įtampa, apmaudas. Nesikoncentruokite į neigiamus dalykus – kas buvo, tas buvo. Verčiau leiskite pasireikšti savo kūrybingumui, meilės jausmams.

VANDENIS. Tikriausiai teks nemažai bendrauti, galbūt duosite ar imsite interviu. Visgi kai kurie jūsų planai gali susprogti tarsi muilo burbulas. Geriau būtų nepasitikėti abejotina informacija.

ŽUVYS. Keistu, lengvabūdišku elgesiu jūs galite pakirsti artimo žmogaus pasitikėjimą. Saugokitės vagių ir savo pačių neatsakingumo. Neieškokite laimės kažkur toli. Branginkite jausmus tų, kurie jus vis dar myli.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite