Angle down Atgal

Gruodžio 4-oji: vardadieniai, astrologija

Gruodžio 4-oji – Šv. Barboros varduvės.

Šv. Barbora laikoma globėja visų, kurie mirė ne sava mirtimi, t. y. per nelaimingą atsitikimą, ypač nuo gaisro. Taip pat tikima, kad jai meldžiantis apsisaugoma nuo žaibo ir gaisrų. Barbora vaizduojama su karūna ant galvos, su suknele ir ilgu apsiaustu. Dažniausiai ji kairėje rankoje laiko kalaviją, o dešinėje taurę arba palmės šakelę.

Gruodžio ketvirtoji, penktadienis – 339-oji metų diena (penktoji 49-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 27 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Airė, Barbė, Barbora, Barė, Bušė, Liutaurė, Liutauras, Nadruvė, Nadruvis, Osmundas, Vainota, Vainotas, Vainotė;

rytoj: Eimilas, Eimilė, Eimina, Eiminė, Eiminta, Eimintas, Eimintė, Geisvinė, Grata, Gratas, Sabas, Svaigaudas;

poryt: Bilmantas, Bilmantė, Bilminas, Bilminė, Bylenė, Bylenis, Koleta, Miglė, Mikalojus, Mikas, Mikita, Norvydė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.22, leidžiasi 15.55. Dienos ilgumas – 07.33.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Šaulio ženkle.

***************

Protingos mintys:

„Išminties taisyklė tokia: naudokis, bet nepiktnaudžiauk. Nei susilaikymas, nei nesaikingumas laimės nesuteikia“ (Volteras).

***************

Astrologinė prognozė gruodžio 4-ajai, penktadieniui

AVINAS. Gali kilti neramių minčių, keistų nuojautų. Jums labai reikės jausti artimų ir mylimų žmonių palaikymą. Pravartu bendromis jėgomis sutvarkyti namus. Tikriausiai rinksitės pirkinius namams ir asmeniniam įvaizdžiui.

JAUTIS. Aktualūs turėtų būti mokslo, informacijos ir ryšių klausimai. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti gana sudėtingą reikalą. Galbūt uoliai ruošitės kokiam nors pristatymui ar egzaminui. Optimizmas ir artimųjų palaikymas jums labai pasitarnaus.

DVYNIAI. Diena bus geresnė, jeigu neprisikaupė laiku neatliktų darbų. Tai, ką tinkamai atlikote, duos neblogų rezultatų ir galbūt papildys piniginę. Regis, jums vis labiau norėsis komforto, grožio savo aplinkoje.

VĖŽYS. Prieštaringa diena. Emocijų bus tiek, kad nors vežimu vežk. Jas kurstys ir kaitins tiek meilės, tiek verslo partneriai bei oponentai. Nenuleiskite rankų dėl netikėto akibrokšto ar iššūkio.

LIŪTAS. Ši diena jums nežada didelio aktyvumo. Nesinorės rodyti jokios iniciatyvos. Mieliau svajotumėte ir nieko neveiktumėte negu dirbtumėte. Net jeigu darbas jums patinka, pageidausite atokvėpio.

MERGELĖ. Seksis išsiveržti iš kasdieninės rutinos, kažką pakeisti savo aplinkoje ar užsiėmimuose. Tikriausiai atsiras naujų dalykinių ar kitokių ryšių. Tačiau dėl kontaktų bei veiklos gausos būsite šiek tiek paviršutiniški, lengvabūdiški.

SVARSTYKLĖS. Gana aiškiai suvoksite, kas negerai ir ką reikia daryti. Šios dienos pokalbiai gali įkvėpti naujiems sumanymams. Gali pasikeisti jūsų požiūris į pažįstamą asmenį.

SKORPIONAS. Seksis mokytis, tvarkyti informaciją, tarpininkauti, reklamuoti. Mintys suksis apie kvalifikacijos kėlimą, pokyčius. Suvoksite, kad turite neišsemtų rezervų.

ŠAULYS. Aktualūs bus reikalai susiję su nuosavybe, pinigais, mokesčiais, investicijomis. Dosnumu galite palenkti į savo pusę reikalingą žmogų. Tikėtinas susitikimas su senu draugu, grįžusiu iš toli.

OŽIARAGIS. Tikriausiai teks blaškytis tarp įvairių poreikių ir pagundų. Galbūt pajusite konkurentų spaudimą ar kažkieno pavydą. Kils minčių, susijusių su investicijomis, veiklos permainomis.

VANDENIS. Regis, būsite darbingai nusiteikę. Galite gauti reikiamos informacijos apie dominančią veiklą, gyvūną, dietą, sveikatos aktualiją, medicinos tyrimus, reabilitaciją.

ŽUVYS. Ši diena žada meilės nuotykį, malonią pramogą arba kitų nekasdieniškų įspūdžių. Jūsų vaizduotė bus gana laki. Tai leis su polėkiu įgyvendinti kai kurias kūrybines idėjas.

Geros dienos!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite