Angle down Atgal

Grožio salonas namuose

Nors dažniausiai savo grožiu rūpintis leidžiame savo srities profesionalams, karantino apribojimai gerokai pakoregavo mūsų įpročius. Nebegalėdami apsilankyti įprastose pasigražinimo vietose, vis dažniau nusprendžiame procedūras atlikti savo namuose. Šį kartą aptarsime, kokias priemones reikėtų naudoti ir pasidalinsime svarbiausiais patarimais, kurie leis nenusivilti galutiniu rezultatu.

Pasitelkite specialistų rekomendacijas

Šiuo neįprastu etapu daugelis specialistų savo klientus konsultuoja nuotoliniu būdu. Pasinaudokite tokia galimybe – Jus pažįstantys meistrai parinks geriausiai Jums tinkamas priemones ir paaiškins, kaip jomis naudotis. Taip išvengsite nemalonių padarinių. Manikiūro meistrė Dainė Vaitkūnienė pataria ypatingą dėmesį skirti rankų priežiūrai, kadangi naudodami dezinfekcinius skysčius, neišvengiame odos išsausėjimo.

Pasak specialistės, keletą kartų per savaitę reikėtų atlikti švelnų rankų šveitimą, pasitelkiant cukrų ir aliejus. Taip pat dažniau rankų odą reikėtų palepinti maitinančiais kremais ar aliejais, kurie padės išvengti šiurkštumo ar nemalonaus tempimo. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir nagų grožio: jei iki šiol mėgaudavotės ilgalaikiu geliniu lakavimu, šios procedūros nereikėtų atsisakyti ir dabar. Svarbiausia – atsargiai ir kokybiškai nuimti senąjį gelį, o po to galėsite išbandyti pačias netikėčiausias idėjas.

Gelinių nagų nuėmimui Jums reikėtų turėti:

· Dildę (180/180, 180/220 arba 180/240 gritų – kuo skaičiai didesni, tuo gaminys yra švelnesnis);

· Nagų poliruoklį;

· Muilo ir vandens;

· Odelių minkštiklį;

· Nagų aliejų;

· Rankų kremą;

· Medinę lazdelę;

· Stiprinantį nagų laką (gali būti ir bespalvis).

Nuėmimo procesas:

1. Su dilde atsargiai pašalinkite nagų laką. Jei pastebėsite bazės likučius (ji dažniausiai būna balkšvai permatoma), šį sluoksnį palikite – taip nepažeisite natūralaus nago.

2. Lygiai taip pat švelniai darbuokitės su poliruokliu – sulyginkite nagus ir pašalinkite bazės likučius.

3. Su šiltu vandeniu nusiplaukite rankas. Papildomai galima naudoti rankų šveitiklį – tuomet oda taps minkštesnė ir elastingesnė.

4. Nusausinus rankas, odeles patepkite su minkštinamąja priemone ir palaukite apie 20-30 sekundžių.

5. Paimkite medinę lazdelę ir atstumkite odeles bei pašalinkite negyvos odos likučius.

6. Neutralizuokite minkštinamąją priemonę nuplaudami rankas su muilu.

7. Nulakuokite nagus pasirinktu laku ar stiprinamąja priemone. Pakaks ir vieno sluoksnio.

8. Rankas nušluostykite, įmasažuokite aliejaus ir mėgstamo kremo.

Skirkite dėmesio kokybiškų priemonių pasirinkimui

Tiek nagų, tiek ir plaukų ar viso kūno priežiūrai svarbu pasirinkti itin kokybiškas priemones, kurios net ir karantino laikotarpiu leis mėgautis puikiais rezultatais. Laura Sipavičiūtė, Pigu.lt kvepalų ir kosmetikos prekių grupių vystymo vadovė, pastebi, kad šiuo metu ypatingai išaugo susidomėjimas gelinių nagų lakavimo rinkiniais. Juose moterys gali rasti ne tik pagrindines gelinio lakavimo priemones, bet ir dekoravimui skirtus priedus, tokius kaip žaismingi kristalai ar blizgučiai.

Taip pat atidžiai pasirenkama plaukų ir veido priežiūrai skirta produkcija. Dažniau perkami profesionaliais prekiniais ženklais pažymėti produktai, kuriuos esame įpratę matyti kirpyklose. Šiuo laikotarpiu ypač pravartu išbandyti naujas plaukų kaukes, veido serumus ir kūno šveitiklius. Tuomet net ir užsitęsęs karantinas nesutrikdys Jūsų grožio rutinos.

Išbandykite naujoves

Leidžiant laiką namuose, jį galima išnaudoti ir pažinčiai su makiažo naujovėmis. Šiais metais ypatingai madingos bus smagios ir netikėtos idėjos – ryškios spalvos, blizgučiai, unikalūs akių pravedimai ir kiti panašūs sprendimai. Anot L. Sipavičiūtės, pardavimuose taip pat pastebimas didesnis ryškesnių kosmetikos priemonių atgimimas. Moterys drąsiau renkasi blizgius, spalvingus nagų lakus, išbando naujų spalvų akių šešėlius ar pravedimus – dabar turime pakankamai laiko eksperimentams.

Pasirūpinkite, kad karantino metu namuose praleistas laikas būtų naudingas – tobulinkite įgūdžius, eksperimentuokite ir rūpinkitės savo išvaizda. Taip laikas prabėgs daug greičiau ir smagiau, o nauji įgūdžiai pasitarnaus ir ateityje.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite