Angle down Atgal

Grįžo su medaliais

Lapkričio 17 dieną Utenoje vyko Lietuvos shotokan karate klubų čempionatas. Tai prestižinis renginys, skirtas išsiaiškinti stipriausius šalies sportininkus.

Šiame čempionate varžėsi sportininkai iš 14 Lietuvos shotokan karate klubų. Kaišiadoris ir Kauną atstovavo Oku karate akademija su 11 mokinių ir jų reneris, kuris pats varžėsi suaugusių rungtyje.

Po sunkių kovų į Kaišiadoris parvežti net 8 medaliai. KATA rungtyje užimtos dvi trečios vietos, jas pelnė Tadas Sokas ir Vingaudas Nolius. Dar daugiau apdovanojimų dalyviai nuskynė KUMITE rungtyje.

Dvi antras vietas užėmė Diana Mincaitė ir Gerda Petrauskaitė. Trys vaikinai - Tadas Sokas, Ugnius Baniūnas ir Kajus Varankinas laimėjo bronzą. Treneris Petras Ąžuolas Kalpokas varžėsi suaugusiųjų grupėje, KUMITE rungtyje.

Jis pasirodė sėkmingai ir užėmė pirmąją vietą. Tokiu pasiekimu treneris pradžiugino visus, nes jis apgynė praėjusių metų čempiono titulą. Sveikiname sportininkus parodžius puikius rezultatus ir kovinę dvasią. Oku karate akademija ir toliau siekia garsinti Kaišiadoris tiek Lietuvos, tiek tarptautiniu mastu!