Angle down Atgal

Grimzduose bus asfaltuojamos dvi gatvės

Grimzdams – dvi geros naujienos viena po kitos. Valstybinės įmonės „Kelių priežiūra“ darbininkai remontuoja Liepų gatvę.

Po kapitalinio remonto į Grimzdus važiuosime asfaltuota gatve nuo Šilalės – Rietavo kelio iki K. Jauniaus gatvės. Kita naujiena – Šilalės rajono savivaldybė gavo lėšų K. Jauniaus gatvės rekonstrukcijai. Tai Nacionalinio mokėjimo agentūros ir Kelių priežiūros programos bei rajono biudžeto lėšos. Šiuo metu atliekami projektavimo darbai. O gatvės rekonstrukcija turėtų prasidėti kitais metais. Pirmasis rekonstrukcijos etapas – nuo sankryžos su Liepų gatve vienas kilometras Kvėdarnos link.

– Gerai ir tai, – sako Grimzdų seniūnaitis Vidas Vitkus. – Pagaliau sulauks asfalto ta gatvės dalis, prie kurios stovi nemažai namų, dalį jų yra neseniai pasistačiusios jaunos šeimos. Vasarą žmonės gyvena dulkėse. Kaip tik čia asfalto labiausiai reikalavo mūsų bendruomenė, kai meras Algirdas Meiženis pernai buvo atvykęs pas mus su savo komanda. Aukso kalnų jie mums nepažadėjo, bet jei bus galimybė… Labai džiaugiuosi, kad meras tesėjo žodį ir tokią galimybę surado. Grimzdams tai bus didelė paspirtis.

Grimzdai buvo šiek tiek sunerimę, kai trumpam sustojo Liepų gatvės kapitalinio remonto darbai. Ar tik nebus pamirštas projektas?

Iš tiesų niekas nepamiršta. Savivaldybės administracijos investicijų ir statybos skyriaus vedėjas Martynas Remeikis patikino, kad Liepų gatvės rangos darbų sutarties terminas nėra nukeltas, darbai turi būti baigti iki šių metų gruodžio 15 dienos. Laikina pauzė atsirado dėl to, kad po gatvės žvyru buvo atkastas didelis juodžemio sluoksnis, teko pasirašyti su rangovu papildomų darbų sutartį ir juodžemio sluoksnį nukasti.

– Jeigu ne tas juodžemis, mūsų darbai jau eitų į pabaigą, – tvirtina darbų vadovas Stanislovas Rimkus. – Kita kliūtis – turėsim palaukti, kol ūkininkas nusipjaus kukurūzus, kad mes galėtume per jo laukus kloti drenažo vamzdžius lietaus vandeniui nubėginti į melioracijos griovį. Tačiau dėl to kiti mūsų darbai neturėtų užstrigti, – tikina darbų vadovas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite